Co obejrzeć?

Co oglądać w streamingu i co obejrzeć, kiedy nie mamy pomysłu na spędzenie wieczoru? Najlepsze filmy science-fiction, komedie, thrillery, a może dramaty? Wybór produkcji, które warto oglądać, jest gigantyczny, a do wyboru mamy przynajmniej kilka streamingów, gdzie znajdziemy odpowiednie filmy i seriale. Co oglądać na Netflix, Disney+, Amazon Prime Video czy HBO Max?

Co obejrzeć na Netflix – nowości na platformie

fot depositphotos autor VitalikRadko

Netflix to największa platforma streamingowa na świecie, więc od niej zaczynamy wybór tego, co oglądać. Wśród filmów Netflix na 2023 rok i seriali Netflix znajdziemy wiele propozycji, które z pewnością przypadną do gustu fanom streamingu. Cena Netflix może nie jest najniższa, a i opcji oglądania Netflix za darmo nie ma za wiele, ale bogaty katalog produkcji to rekompensuje. Co chwila dodawane są także nowe produkcje, które przyciągają fanów przed telewizory czy smartfony.

Warto przeczytać:

Cena Netflix, czyli ile kosztuje dostęp do platformy

Netflix cena dostępu wraz z tym, co oferują poszczególne plany
Fot. Netflix / modyfikacje własne

Oczywiście, żeby korzystać z Netflix i oglądać dodawane tam filmy oraz seriale, należy opłacać subskrypcję. Ich ceny może nie należą do najniższych, ale za to otrzymujemy dostęp do naprawdę bogatej biblioteki treści. Tak prezentuje się cennik podstawowych pakietów dostępnych na Netflix.

Co obejrzeć na Disney+ – nowości na platformie

Disney+
Fot. Disney

Disney+ to jedna z najszybciej rosnących stron z filmami i serialami, która solidnie może zaszkodzić pozycji Netflixa. Disney+ to też miejsce, gdzie możemy obejrzeć praktycznie wszystkie film oraz seriale z uniwersum Gwiezdnych Wojen oraz Marvela. Do tego dochodzą jeszcze produkcje od Star, Pixar oraz National Geographic, więc zdecydowanie jest co oglądać na Disney+. Wśród najgłośniejszych tytułów na platformie warto wymienić seriale takie jak Tajna inwazja, The Mandalorian czy filmy jak Avatar: Istota wody. Dobrze też zapoznać się z naszym tekstem o Disney+ za darmo, a szczególnie przed zbliżającymi się podwyżkami na platformie.

Warto przeczytać:

Co obejrzeć na HBO Max – nowości na platformie

Fot Depositphotos Autor mobilinchen

HBO Max jest jedną z najpopularniejszych platform streamingowych w Polsce. Praktycznie codziennie pojawiają się na niej nowości, które warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwania czegoś, co warto obejrzeć wieczorem lub w weekend. W końcu wybór tego, co oglądać na HBO Max nie jest taki prosty. Na platformie znajdziemy klasyki, jak Rodzina Soprano czy Gra o Tron, ale i nowości, które z miejsca się nimi stały, jak Ród Smoka czy The Last of Us.

Warto przeczytać:

Co obejrzeć na Amazon Prime Video – nowości na platformie

Amazon Prime Video stale się rozwija, dodając do swojej biblioteki nie tylko filmy i seriale, ale także nowe formy subskrypcji. Do tego dochodzą seriale produkowane przez Amazon, które zyskują ogólnoświatowy rozgłos, jak np. The Boys czy Reacher. Te tytuły cieszą się stale dużą popularnością, a wiele osób szukając tego, co oglądać na Amazon Prime Video sięga właśnie po tytuły, które są najpopularniejsze.

Warto przeczytać:

Co obejrzeć na SkyShowtime – nowości na platformie

Fot SkyShowtime modyfikacje własne

SkyShowtime to jedna z najnowszych platform streamingowych, która zadebiutowała w Polsce. W jej katalogu znajdziemy naprawdę sporo dobrego, a w tym starsze i nigdzie indziej niedostępne produkcje, jak chociażby serial  Zagubiony w czasie czy Kapitan Ameryka (film z lat 80. ubiegłego wieku więc prawdziwa perełka dla fanów Marvela).

Gdzie obejrzeć filmy online?

Zastanawiając się, co obejrzeć, czasem dobrze sprawdzić też konkretne produkcje, które nas interesują. Te bowiem dość często przeskakują między poszczególnymi platformami, a to oznacza, że mogą być dostępne i na Netflix i na Disney+. Szukając np. gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli, Barbie czy Oppenheimer warto szukać właśnie po tym haśle lub sprawdzić na naszej stronie.

Co nowego w rozrywce?