Aplikacja "Max: Stream HBO, TV & Movies" na ekranie smartfona.
LINKI AFILIACYJNE

Wiemy, ile zapłacisz za Max po przeniesieniu profilu. HBO miło nas zaskoczyło

3 minuty czytania
Komentarze

Max oficjalnie zastępuje HBO Max 11 czerwca 2024 roku. Dla dotychczasowych klientów platformy streamingowej oznacza to konieczność pobrania nowej aplikacji mobilnej, ale i zapewne stres związany z tym, ile przyjdzie im zapłacić za dostęp do nowej platformy. Właściciel HBO w komentarzu dla Andorid.com.pl stawia sprawę jasno i ma dla swoich użytkowników dobrą informację.

Ile zapłacimy w Max po przeniesieniu profilu

Ręka trzymająca smartfon z włączonym ekranem z logo "max" na niebieskim tle. Aplikacja zastąpi HBO Max
Fot. PixieMe / Shutterstock

Start nowej wersji serwisu streamingowego to duże wydarzenie, ale też może być czymś, co wywoła spore zamieszanie u klientów. Ci mogą martwić się głównie tym, jak w ich przypadku będzie wyglądała cena Max, które zastąpi HBO Max. Przypomnijmy, że do tej pory obowiązywała tak naprawdę tylko jedna opłata miesięczna w wysokości 29,99 zł.

Wyjątkiem są klienci, którzy skorzystali z promocji serwisu „33% zniżki na zawsze”, która obniżała cenę subskrypcji do 19,90 zł miesięcznie do momentu, aż użytkownik nie zrezygnuje. Pakiety w Max są aż trzy, a każdy z nich jest inaczej wyceniany. Zapytaliśmy więc w Warner Bros. Discovery, do którego pakietu zostaną przeniesieni obecni klienci i ile przyjdzie im zapłacić za dostęp do platformy.

Obecni użytkownicy HBO Max, którzy korzystają ze specjalnej “33% zniżki na zawsze” zachowają ją tak długo, jak będą utrzymywać swój miesięczny pakiet subskrypcyjny z ważną metodą płatności.

Ponadto ich wcześniejszy pakiet subskrypcji, cena usługi, funkcje i funkcjonalności (w tym jakość 4K obrazu oraz dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach) zostaną przeniesione automatycznie do Max.

Katarzyna Issat, Senior Director Corporate Communications w Warner Bros. Discovery dla Android.com.pl
Osoba trzymająca rękę na touchpadzie laptopa, na ekranie otwarta strona z ofertą serwisu streamingowego Max; obok leży telefon z logo Max na wyświetlaczu.
Fot. Elena Uve / Shutterstock

Oznacza to, że użytkownicy HBO Max nie będą musieli dopłacać do wyższego pakietu Premium, jeżeli będą chcieli oglądać treści w jakości 4K. To samo tyczyć ma się klientów platformy, którzy po prostu korzystają z dostępu do niej, ale opłacają regularną cenę i założyli konto przed startem usługi.

Aktualni użytkownicy HBO Max zachowają swój wcześniejszy pakiet subskrypcji, cenę usługi, funkcje i funkcjonalności, w tym profile, historię oglądania i tytuły w sekcjach „kontynuuj oglądanie” i „moja lista” – wszystko to będzie na nich czekać na platformie Max.

Katarzyna Issat, Senior Director Corporate Communications w Warner Bros. Discovery dla Android.com.pl

Nie trzeba przepłacać

Czat z działem obsługi klienta HBO Max wyjaśniający warunki korzystania z promocji "33% zniżki na zawsze".
Zrzut ekranu z chatu na Facebooku, potwierdzający to, jak ma wyglądać przenoszenie profilu z HBO Max na Max. Fot. Bartosz Szczygielski / Android.com.pl

To bardzo dobra wiadomość, że nie trzeba będzie dopłacać do wyższej jakości w niektórych produkcjach na Max. Warto też sprawdzić, na jakich urządzeniach można będzie oglądać Max, ponieważ niektóre starsze sprzęty mogą już nie obsługiwać platformy. Dla przypomnienia tak wyglądają pakiety w nowym serwisie streamingowym wraz z ich cenami:

  • Pakiet Podstawowy – cena 19,99 zł miesięcznie (199 zł rocznie);
  • Pakiet Standard – cena 29,99 zł miesięcznie (299 zł rocznie);
  • Pakiet Premium – cena 49,99 zł miesięcznie (499 zł rocznie);
  • Dodatkowe kanały TV i Sport – cena 20 zł miesięcznie.

Przeczytałeś wszystko? To wspaniale! Dziękujemy! Teraz prosimy cię o poświęcenie jeszcze 10 sekund na wypełnienie krótkiej ankiety. Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona, ponieważ sprawdzamy preferencje Polaków w zakresie pracy z domu.

Źródło: opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: NayRich / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw