Dwaj mężczyźni w dynamicznej pozie na masce srebrnego samochodu sportowego, niebo w tle.
LINKI AFILIACYJNE

Gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli online? Filmowa seria w streamingu

6 minut czytania
Komentarze

Gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli online? Nie jest to takie łatwe, a przynajmniej nie w sytuacji, kiedy na rynku streamingów są ciągłe przetasowania. Seria Szybcy i wściekli swój „dom” znalazła na platformie SkyShowtime, ale nawet tam robione są czasem porządki. Fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość lub po prostu zaopatrzyć się w wersję na płycie (ewentualnie udać się do wypożyczalni DVD).

Gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli online? Produkcje przeskakują na streamingach

Niby przywykliśmy już do tego, że niektóre filmy „wędrują” między platformami streamingowymi, ale to nigdy nic miłego. Raz można obejrzeć coś na Netflix, a chwilę później obejrzymy to samo na HBO Max czy Disney+. To kwestia licencji i tego, kto ma główne prawo do danej produkcji. Dlatego też np. na Disney+ znajdziemy produkcje Marvela czy ze świata Star Wars, ale nie obejrzymy ich na innych platformach. Z serią Szybcy i wściekli jest podobnie. Może się więc zdarzyć, że oglądanie ich np. na 65-calowym telewizorze będzie lekko problematyczne. Trochę zawirowania wprowadził bowiem debiut SkyShowtime w Polsce, który posiada prawa do marki. W związku z tym, jeżeli ktoś chciał sobie zrobić maraton i obejrzeć Szybkich i wściekłych, to musi udać się właśnie na tę platformę. Nie oznacza to jednak tego, że nie da się obejrzeć Szybkich i wściekłych na innych platformach streamingowych. Trzeba będzie jednak czasem się ich „naszukać” lub poczekać na zapowiedzianą premierę.

Owszem zawsze można obejrzeć Szybcy i wściekli online w i skorzystać z możliwości wypożyczenia którejś z produkcji na 48 godzin, ale jeżeli chcemy mieć stały dostęp do serii, to pozostaje nam korzystać tylko z płyt. Nie jest przecież powiedziane, że na SkyShowtime filmy z serii Szybcy i wściekli zostaną na zawsze. Przykładem niech będą seriale HBO jak Westworld, które z HBO Max po prostu zniknęły.

Szybcy i wściekli w streamingu – gdzie można obejrzeć?

bohaterowie serii Szybcy i wściekli stojący przed sportowym samochodem
Fot. IMDB

Wszystkie filmy z serii Szybcy i wściekli z poniższej listy dostępne są w subskrypcji dla SkyShowtime, chyba, że przy danym tytule dodano adnotację o innej sytuacji. Dodajmy, że na SkyShowtime poniższe tytuły mają być dostępne jedynie do 30 listopada 2023 roku, ale zapewne po tej dacie nastąpi odnowienie licencji i zagoszczą na platformie ponownie.

Szybcy i wściekli na Netflix

bohaterowie serii Szybcy i wściekli na jednym planie. W tle jasne, niebieskie niebo oraz samochód
Fot. IMDB

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy chcieliby obejrzeć Szybkich i wściekłych na Netflix. Filmy mają pojawić się na platformie 1 grudnia 2023 roku. Mowa o częściach 1-8, ponieważ dziewiąta odsłona jest już dodana na platformie streamingowej.

Gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli 10?

grafika ilustrująca artykuł Gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli 10 Fast X Fot Universal Pictures

Najnowsza produkcja z serii, czyli Szybcy i wściekli 10, miała swoją premierę VOD 3 sierpnia 2023 roku. Produkcja pojawiła się w iTunes, ale na początku tylko w formie zakupu za cenę 54,99 złotych. Okazuje się, że można obejrzeć Szybcy i wściekli 10 także na innych platformach, choć dalej jest to kwestia zakupu filmu lub wypożyczenia. Tak prezentują się ceny za zakup filmu na poszczególnych serwisach. Jeżeli chcemy obejrzeć Szybkich i wściekłych 10 w streamingu, to film dostępny będzie na SkyShowtime 17 grudnia 2023 roku.

 • Amazon Prime Video – wersja HD i 4K – cena 54,99 zł; wersję SD – cena 39,99 złotych
 • iTunes – wersja HD i 4K – cena 54,99 zł; wersja SD – cena 39,99 zł
 • Rakuten – wersja HD i 4K – cena 56,99 zł; wersja SD – cena 47,99 złotych

Kiedy kolejna część Szybcy i wściekli?

Plakat filmowy pokazujący bohatera serii i ilustrujący tekst gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli

Premiera Szybcy i wściekli 11, czyli bezpośredniej kontynuacji Szybcy i wściekli 10, zaplanowana została na 4 kwietnia 2025 roku. Jak więc widać, przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać na następną część tego rozbudowanego cyklu.

W jakiej kolejności oglądać Szybcy i wściekli?

Tworzący serię trochę tutaj namieszali i nie da się oglądać filmów w kolejności ich powstawania, jeżeli chcemy dokładnie podążać za fabułą. W jakiej kolejności oglądać Szybcy i wściekli, by faktycznie mieć wszystko dobrze „ogarnięte”? Trzeba będzie trochę pomieszać, ale na szczęście tyczy się to tak właściwie tylko jednej pozycji, czyli Tokio Drift. Poniżej lista produkcji w odpowiedniej kolejności ich oglądania.

 1. Szybcy i wściekli (2001)
 2. Za szybcy, za wściekli (2003)
 3. Szybko i wściekle (2009)
 4. Szybcy i wściekli 5 (2011)
 5. Szybcy i wściekli 6 (2013)
 6. Szybcy i wściekli: Tokio Drift (2006)
 7. Szybcy i wściekli 7 (2015)
 8. Szybcy i wściekli 8 (2017)
 9. Szybcy i wściekli 9 (2021)
 10. Szybcy i wściekli 10 (2023)

Czy na Netflix są Szybcy i wściekli?

Szybcy i wściekli Wyścigowi agenci grafika pokazująca bohaterów

Największa i dalej najpopularniejsza platforma streamingowa, czyli Netflix, ma w swojej ofercie Szybkich i wściekłych. Filmy z głównej serii dostępne tam będą od 1 grudnia 2023 roku, a obecnie można na platformie zobaczyć dziewiątą odsłonę oraz serial animowany. Ten nazywa się Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci i liczy sobie już sześć sezonów. To produkcja raczej dla młodszego odbiorcy, ale jak ktoś jest prawdziwym fanem marki, to warto obejrzeć.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw