Kobieta i mężczyzna jasnej karnacji ze zdziwionymi minami, stykają się głowami na żółtym tle i patrzą w jedną stronę. Mężczyzna jest w słomkowym kapelusz, kobieta w ciemnych włosach ma na głowie okulary przeciwsłoneczne i trzyma smartfona, na którego ekranie jest zielone logo Spotify na białym tle.
LINKI AFILIACYJNE

Jak mieć Spotify Premium za darmo w 2023 roku?

21 minut czytania
Komentarze

Spotify Premium za darmo to jedna z najlepszych opcji na słuchanie muzyki bez reklam, bez przerw i bez ograniczonych możliwości. Jak ją uzyskać? Co daje Spotify Premium za darmo? Ten poradnik pomoże znaleźć odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Spotify – co to jest?

Spotify Premium za darmo - zdjęcie smartfona z aplikacją na tle kwiatka

Spotify Premium za darmo – czy w ogóle jest sposób na to, aby korzystać z benefitów subskrypcji streamingu muzyki i jednocześnie za to nie płacić? Otóż tak! Znamy kilka sposobów, aby cieszyć się Spotify Premium za darmo i, oczywiście, podzielimy się nimi z wami w tym tekście.

Spotify to jedna z najpopularniejszych na świecie usług streamingowych, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki ludzie słuchają muzyki. Założona w 2006 roku przez Daniela Ek i Martina Lorentzona, firma ma swoją siedzibę w Sztokholmie w Szwecji. Spotify oferuje użytkownikom dostęp do milionów utworów muzycznych, podcastów i innych treści audio od artystów z całego świata.

Spotify Premium za darmo jest dostępne na różnych platformach, w tym na komputerach stacjonarnych, smartfonach i tabletach. Użytkownicy mogą również integrować Spotify z innymi urządzeniami, takimi jak smart TV, inteligentne głośniki, a nawet niektóre modele samochodów. Ta wszechstronność sprawia, że Spotify jest łatwo dostępne dla użytkowników, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Spotify operuje na zasadzie „freemium”. Oznacza to, że możemy słuchać muzyki ze Spotify Premium za darmo, ale z pewnymi ograniczeniami.  Podstawowa wersja Spotify jest bezpłatna, ale zawiera reklamy. Dla tych, którzy chcą uniknąć słuchania w kółko tych samych ogłoszeń i cieszyć się dodatkowymi funkcjami, takimi jak możliwość słuchania muzyki offline, Spotify oferuje płatne subskrypcje Premium. Spotify Premium oferuje również lepszą jakość dźwięku i umożliwia użytkownikom swobodne przeskakiwanie utworów bez ograniczeń.

Spotify za darmo — ograniczenia związane z darmową wersją

Darmowa wersja Spotify pozwala nam na słuchanie muzyki bez żadnych ograniczeń czasowych. Pomiędzy utworami możemy jednak usłyszeć reklamy, których nasilenie zwiększa się w okresie świątecznym. Kolejnym minusem używania Spotify za darmo jest niższa jakość oraz brak możliwości pobierania utworów do słuchania muzyki offline. Darmowa wersja nie pozwala też nam na wybieranie konkretnych utworów, czy przewijanie ich w nieskończoność. Mamy dostęp do jedynie sześciu przewinięć na godzinę. Sam często przeklikuję utwory więcej razy w ciągu minuty, a zgaduję, że nie jestem jedynym. Jesteśmy zmuszani do słuchania wszystkiego w losowej kolejności, a także bez możliwości przewijania nielubianych przez nas utworów. 

Jak działa Spotify Premium za darmo?

Spotify Premium umożliwia nam słuchanie muzyki bez dostępu do internetu. Możemy wtedy pobierać całe albumy, konkretne utwory, czy swoje ulubione playlisty. Spotify pozwala nam wybrać jakość, w jakiej pobierzemy te utwory, ale też będzie na bieżąco aktualizowało dostępne utwory w playlistach utworzonych automatycznie, gdy tylko uzyskamy dostęp do internetu. Jest to bardzo przydatne, gdy mamy niewielki limit internetu, lub często znajdujemy się w miejscach, gdzie jest kiepski zasięg, jak stare budynki, czy na autostradzie. 

Ile kosztuje Spotify Premium?

Spotify Premium, w podstawowej wersji dla jednej osoby kosztuje 19,99 PLN. Spotify Premium w wersji dla par to 24,99 PLN, wersja rodzinna dla sześciu osób to 29,99 PLN, a jeśli jesteś studentem, to zapłacisz jedynie 9,99 PLN miesięcznie. Dla uproszczenia podajemy też informacje w formie tabeli:

TYP SUBSKRYPCJICENA
Plan Individual19,99 zł
Plan Duo24,99 zł
Plan Family29,99 zł
Plan Student9,99 zł

Spotify Premium za darmo na dwa miesiące – tylko teraz!

Na oficjalnej stronie Spotify pojawiła się ostatnio bardzo ciekawa oferta. Do 27 października 2023 roku można aktywować dwa miesiące subskrypcji Spotify Premium całkowicie za darmo.

Dzięki tej ofercie użytkownicy mają możliwość słuchania ulubionej muzyki offline i bez żadnych reklam. Co ważne, można zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, bez żadnych zobowiązań. Po upływie dwóch miesięcy promocyjnych, opłata za subskrypcję wynosi 19,99 zł miesięcznie. Warto podkreślić, że oferta dotyczy tylko planu Premium Individual i nie jest dostępna dla użytkowników, którzy wcześniej korzystali z wersji Premium.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tej oferty, możesz aktywować dwa miesiące za darmo tutaj.

Oferta spotify premium za darmo na dwa miesiące. Infografika w kolorze czarnym i jasnoróżnowym.
fot. Spotify

Spotify Premium za darmo na każdej platformie

Możemy używać darmowego i płatnego Spotify na wielu popularnych platformach, jak systemy operacyjne Windows, Mac OS, iOS, iPad OS, Android, czy też na Xboxie oraz Playstation. Jeśli zamierzacie słuchać z telewizora, to tutaj też nie ma większego problemu, bowiem aplikacja Spotify jest dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google TV, Tizen, czy LG WebOS. 

Jak mieć Spotify Premium za darmo?

Podstawową możliwością na używanie Spotify Premium za darmo jest skorzystanie z bezpłatnej, trzydziestodniowej wersji testowej. Możemy ten proceder oczywiście powtarzać z użyciem nowych kont, co jest najprostszym sposobem na używanie Spotify Premium za darmo. Za każdym razem będziemy musieli założyć konto Spotify Premium z nowym adresem email oraz nową nazwą użytkownika. Przy każdej rejestracji należy też podawać dane naszej karty płatniczej, ale może się zdarzyć, że Spotify ją zablokuje. Należy też pamiętać, by anulować subskrypcję Spotify Premium, by producent nie pobrał pieniędzy z naszego konta. 

Spotify Premium za darmo z Viberem

Promocja Spotify i Viber to inicjatywa, która pozwala na korzystanie z usług Spotify Premium przez 3 miesiące za darmo. Jest to oferta skierowana głównie do nowych użytkowników Spotify, którzy nie mieli wcześniej okazji korzystać z wersji Premium tego serwisu.

Aby skorzystać z promocji, należy pobrać aplikację Viber, komunikator internetowy działający na wielu platformach. Oprócz komunikacji tekstowej Viber pozwala użytkownikom wymieniać się różnymi rodzajami mediów, takimi jak zdjęcia, nagrania wideo, a także oferuje płatną usługę międzynarodowych połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe o nazwie Viber Out.

Oczywiście po pobraniu aplikacji ze sklepu Google Play lub App Store, należy się zarejestrować i aktywować konto. Następnie użytkownik otrzymuje kod promocyjny, który można użyć na platformie Spotify. Po wprowadzeniu kodu, mamy dostęp do 3-miesięcznego Spotify Premium za darmo, potem przechodzimy automatycznie na plan Individual za 19,99 zł. Jeśli chcemy skorzystać tylko z bezpłatnego okresu, powinniśmy pamiętać o anulowaniu subskrypcji przed upływem tego czasu.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

fot. Spotify

Spotify Premium za darmo z pomocą wirtualnych kart płatniczych

Używając usługi bankowej Revolut jesteśmy w stanie na bieżąco tworzyć nowe karty płatnicze, z pomocą których, będziemy w stanie zakładać nowe testowe konta i używać Spotify Premium za darmo. Poza samą kartą będziemy też potrzebować nowych kont mailowych. Revolut to darmowy bank internetowy pozwalający na wymiany waluty przy korzystnych kursach, a także tworzenie darmowych kart wirtualnych, które pomagają przy bezpiecznych zakupach online. 

Nie chcesz robić konta co miesiąc? Zdarzają się promocje

Co jakiś czas firma oferuje Spotify Premium za darmo na okres do trzech miesięcy. Ostatnia taka promocja zdarzyła się w listopadzie 2022 roku i pojawiają się one cyklicznie. W związku z tym, na co dzień można używać Spotify w wersji darmowej, a gdy pojawi się promocja na Spotify Premium za darmo na trzy miesiące, to można zmienić konto na nowe z Premium i całość powtarzać, gdy pojawi się takowa okazja.

Robisz zakupy? Możesz dostać Spotify Premium za darmo

W sklepie Media Expert jest promocja, gdzie kupując produkt z bardzo szerokiej gamy opcji, otrzymujemy aż trzy miesiące Spotify Premium za darmo. Promocja jest dostępna jedynie dla nowych kont w serwisie Spotify. W przypadku zakupów w sklepie stacjonarnym zostanie wydrukowany dodatkowy paragon niefiskalny, gdzie będzie znajdował się kod na trzy miesiące Spotify Premium za darmo. Jeśli dokonujemy zakupów online, to kod otrzymamy na maila w ciągu pięciu dni od odebrania zamówienia. W przypadku, gdy chcemy zrobić kilka zamówień w okresie trwania promocji, to warto robić to na oddzielne adresy email. Na pojedynczy adres mailowy kod do Spotify Premium za darmo na trzy miesiące może zostać wysłany tylko raz. Co ważne, promocja działa jedynie dla osób prywatnych.

Jak zrealizować kod na Spotify Premium za darmo z Media Expert?

Aby zrealizować kod na usługę Spotify Premium za darmo na trzy miesiące, należy wejść na stronę internetową https://www.spotify.com/pl/claim/euronics/, gdzie następnie należy kliknąć przycisk „Rozpocznij okres próbny”. Strona przekieruje nas bezpośrednio na witrynę Spotify, gdzie trzeba się zarejestrować i wpisać otrzymany wcześniej kod. Kody są oczywiście jednorazowe, dostępne tylko dla nowych kont i należy je wykorzystać do piątego kwietnia 2023 roku. 

Znasz kogoś ze Spotify Premium? Możesz mieć je za darmo

Spotify jakiś czas temu uruchomiło ofertę zapraszania do Spotify Premium. Wystarczy wejść na stronę https://www.spotify.com/pl/send-premium/ i skopiować swój link z zaproszeniem, a następnie wysłać go do znajomego. W promocji mogą brać udział tylko konta, na których nie była użytkowana wersja Spotify Premium. Całość jest za darmo, ale ponownie należy pamiętać o tym, żeby anulować subskrypcję przed jej końcem, by Spotify nie pobrało opłaty za użytkowanie w późniejszym okresie. 

Miałeś Spotify Premium za darmo i nie chcesz robić nowego konta? Promocje dla powracających

Co prawda, ta opcja nie pozwala nam na uzyskanie konta Spotify Premium za darmo, ale często po anulowaniu Spotify Premium i zaczekaniu dwóch, czy trzech miesięcy, Spotify wyśle do nas maila promocyjnego, gdzie zapłacimy jedynie 19,99 PLN za trzy miesiące. Jest to bardzo dobra opcja dla osób, które Spotify Premium już posiadały, ale nie chcą płacić dwudziestu złotych co miesiąc. 

Pakiet rodzinny Spotify Premium, czyli 5 PLN za miesiąc

Jeśli posiadasz grupę zaufanych znajomych, to warto przemyśleć zakup Spotify Premium w formule rodzinnej. Formuła rodzinna kosztuje 29,99 PLN, a można do niej przypisać aż sześć kont, co ostatecznie oznacza jedynie 5 PLN miesięcznie za osobę. Jest to bardzo dobra opcja, gdy nie chce nam się co chwilę zmieniać kont, kart płatniczych, zakładać nowych maili, a gdy jesteśmy w stanie poświęcić tego przysłowiowego piątaka raz w miesiącu na nielimitowane słuchanie muzyki bez potrzeby słuchania reklam. 

Spotify Duo, czyli oferta dla par

Firma wprowadziła również formułę ze Spotify Premium dla dwóch osób. W tej sytuacji całość kosztuje 24,99 PLN, ale możemy w niej zawrzeć jedynie dwa konta. Oznacza to kwotę znacznie wyższą niż w przypadku pakietu rodzinnego, bo zaokrąglając, będzie to 12,50 PLN miesięcznie na głowę. Jest to równowartość kupowania jednej płyty CD na trzy miesiące, więc patrząc w ten sposób, jest to opłacalna oferta. 

Spotify Premium dla studentów za połowę ceny

Studenci mogą skorzystać ze stałej promocji, gdzie otrzymują Spotify Premium za 50% ceny. Dalej nie jest to za darmo, ale przy zapracowaniu wielu studentów łatwiej jest wybrać taki plan, niż co miesiąc kombinować z nowym kontem. Aby uzyskać tę promocję, należy potwierdzić bycie studentem poprzez stronę Spotify. Spotify Premium dla studentów kosztuje 9,99 PLN za miesiąc. 

Nie ma promocji na Spotify Premium za darmo? Sprawdź promocję na Tidala

Tidal to konkurencyjny serwis streamingowy, który jest jednym z największych i najpopularniejszych w Polsce. Bardzo często znajdziemy na niego promocje pokroju trzech miesięcy za złotówkę, czy za 3 PLN, które działają nie tylko dla nowych, ale i dla powracających kont. Tidal Hi-Fi względem Spotify Premium oferuje wyższą jakość dźwięku, posiada nieco więcej muzyki alternatywnej, ale nie ma na nim podcastów. Tidal w wersji Hi-Fi może też zostać zmieniony na Tidala Premium, który oferuje jakość na poziomie Spotify, ale niekiedy przy zmianie planu może wydłużyć się czas, na jaki będziemy mieć usługę Premium prawie za darmo. 

Spotify mod APK, czyli nielegalna wersja Spotify Premium za darmo, której nie polecamy

W internecie bardzo łatwo znaleźć zmodowany plik APK, który pozwala na używanie wersji Spotify Premium za darmo. Jest to jednak opcja nielegalna, będąca wbrew regulaminowi aplikacji. Nielegalnym jest pobieranie, używanie i udostępnianie scrackowanego pliku APK. Jeśli Spotify wykryje używanie nielegalnej, zmodowanej aplikacji zapewniającej Spotify Premium za darmo, będą oni w stanie zablokować wasze konto, co poskutkuje utratą wszystkich playlist, zapisanych ulubionych utworów, czy dostępu do tego, czego słuchają nasi znajomi. Spotify może też zablokować urządzenie, z którego była używana taka aplikacja, co poskutkuje brakiem dostępu do ich aplikacji w przyszłości. 

Nie kupuj kont Spotify Premium z OLX, czy Facebook Marketplace od nieoficjalnych partnerów

Konta Spotify Premium, które często można spotkać na marketplace Facebookowym, czy OLX kuszą nas ceną, która jest często znacznie niższa niż ze źródeł oficjalnych. Tutaj metody oszustwa są bardzo różne. Niekiedy są to konta, które zostały założone z pomocą VPN w innych krajach, gdzie przelicznik walutowy jest dla nas bardzo korzystny. Spotify w takiej sytuacji łatwo wykryje zmianę lokalizacji i zablokuje konto. Podobne ryzyko czeka nas, gdy sprzedający uzyskał dostęp do kont Spotify Premium z pomocą kradzionych kart kredytowych, co bywało popularne też w przypadku gier na G2A i podobnych marketach z grami. Takie konta mogą przestać istnieć w każdej możliwej chwili. Spotify na bieżąco przeprowadza czystki nielegalnych kont, przez co nie warto ryzykować. 

Gdzie legalnie kupić Spotify Premium?

Najpewniejszą opcją jest oczywiście kupno Spotify Premium poprzez oficjalną stronę firmy, czy też z pomocą aplikacji na każdy system operacyjny. Sam proces jest szybki i bezproblemowy, a comiesięczny abonament bez żadnych ulg kosztuje 19,99 PLN. W tym samym miejscu warto też zwrócić uwagę na wspomniane wcześniej promocje, które pozwolą nam zmniejszyć koszt aż o 15 PLN miesięcznie, co jest bardzo dużą różnicą względem ceny bazowej. Jeśli często przebywamy poza adresem domowym, a chcemy zastosować usługę Spotify Premium dla rodzin, to nie musimy się aż tak obawiać, jak w przypadku Netflixa, który znacznie krytyczniej podchodzi do zmian adresów użytkowników. 

Prezent, czyli karty podarunkowe z kodem na Spotify Premium za darmo

Jeśli chcesz, by Twój bliski używał Spotify Premium za darmo, możesz dać mu w prezencie kartę podarunkową, którą może opłacić Spotify Premium. Karty podarunkowe działają jedynie dla subskrypcji indywidualnej i znajdziemy tu opcje na jeden, trzy, sześć, lub dwanaście miesięcy. Aby aktywować kod, należy wejść na stronę spotify.com/redeem, zalogować się i przepisać kod, który znajduje się na odwrocie fizycznej karty podarunkowej. Kartę podarunkową możemy zakupić poprzez stronę Spotify, ale też w elektromarketach. 

Jak przenieść playlisty Spotify na nowe konto?

Jeśli jesteś fanem playlist i chcesz używać Spotify Premium za darmo z pomocą powyższych sposobów, to warto wiedzieć, jak je przenosić pomiędzy kontami. Z pomocą przychodzi nam platforma http://www.spotmybackup.com/, na której musimy zalogować się swoim obecnym kontem Spotify. Powinno wyskoczyć nam okienko z udostępnieniem danych dla tej witryny poprzez Spotify, gdzie oczywiście należy potwierdzić taką chęć. Następnie trzeba wybrać opcję „Export”, która wygeneruje plik z naszymi playlistami. Aby przenieść je na nasze nowe konto, należy się wylogować ze starego i zalogować na nowe konto, gdzie używamy Spotify Premium za darmo. Następnie trzeba wybrać opcję „Import” i wybrać wcześniej ściągnięty plik. To pozwoli nam na odtwarzanie playlist ze starego konta na nowym. 

Jak zrezygnować ze Spotify Premium?

Anulowanie subskrypcji Spotify Premium jest bardzo proste i szybkie. Aby anulować nasz plan na telefonie, wystarczy wejść w ustawienia, kliknąć „Plan Premium” i anulować subskrypcję. Spotify nie pobierze od tego momentu naszych pieniędzy, a my będziemy mogli cieszyć się usługą premium do końca okresu rozliczeniowego.

Czy warto mieć Spotify Premium za darmo lub płatnie?

Spotify Premium w wersji rodzinnej to jedna z najtańszych opcji na słuchanie muzyki bez reklam, z legalnego źródła i z korzyścią dla artystów. Sam używam Spotify Premium od bardzo dawna, dawniej równolegle z Tidalem, a obecnie równolegle z Amazon Music. Koszta nie są duże względem korzyści, jakie otrzymujemy, płacąc abonament w wysokości od pięciu do dwudziestu złotych miesięcznie. Serwisy streamingowe to na ten moment najwygodniejsze sposoby na słuchanie muzyki, a do tego posiadają ogromne biblioteki, dzięki którym możemy na bieżąco słuchać nowych utworów. 

Spotify Supremium, czyli idą nowości

fot. Spotify

Spotify Supremium to nowa, bardziej zaawansowana wersja popularnej usługi strumieniowania muzyki Spotify. Jest to plan, który ma oferować bezstratną jakość dźwięku (lossless audio) w formacie 24-bit FLAC (co jest porównywalne z tym, co oferuje konkurencyjny serwis Tidal HiFi Plus). Ostatnie doniesienia sugerują, że plan ten ma być odpowiedzią na długoletnie oczekiwania subskrybentów na wprowadzenie wyższej jakości dźwięku na platformę. Informacje na ten temat pojawiły się w różnych źródłach, w tym w kodzie aplikacji Spotify.

Według analizy kodu aplikacji, cena za nowy plan ma wynosić 19,99 dolarów miesięcznie, co w przeliczeniu na złotówki wynosi około 86 zł. Jest to jednak cena dla rynku amerykańskiego, więc można spekulować, że w Polsce cena będzie niższa, być może około 40 zł.

Oprócz jakości dźwięku, Spotify Supremium ma zawierać funkcję tworzenia playlist z pomocą sztucznej inteligencji oraz 30 godzin słuchania audiobooków w bezstratnej jakości. Dodatkowo, subskrybenci będą mieli możliwość sortowania playlist według liczby uderzeń na minutę (BPM) oraz „taneczności” utworów.

Wprowadzenie Supremium jest odpowiedzią Spotify na rosnącą konkurencję w dziedzinie strumieniowania muzyki w jakości bezstratnej, oferowaną przez inne platformy jak Tidal czy Apple Music. Można się spodziewać, że w przyszłości Spotify będzie wprowadzać nowe funkcje i udogodnienia, które będą dostępne tylko dla użytkowników Supremium.

Na czym polega fenomen Spotify?

Nie ma wątpliwości, że Spotify zapoczątkował zupełnie nową erę słuchania muzyki w ramach streamingu. W przeciwieństwie do tradycyjnych sklepów muzycznych, w których możemy kupić album czy EP-ki, Spotify działa na zasadzie modelu „bierz, co chcesz”. Użytkownicy płacą stałą miesięczną opłatę za dostęp do nieograniczonej liczby utworów – to sprawia, że Spotify, a w szczególności Spotify Premium, jest atrakcyjną opcją dla wielu osób, szczególnie dla tych, którzy słuchają dużo muzyki lub lubią odkrywać nowe dźwięki.

Istnieje także druga strona medalu – Spotify jest również platformą dla twórców. Artystom oferuje się możliwość udostępniania swojej muzyki milionom potencjalnych słuchaczy na całym świecie. Firma dysponuje również programami dla artystów, które pomagają im w promocji ich muzyki i budowaniu większej bazy fanów.

Jednym z kluczowych elementów Spotify, które pokochali użytkownicy na całym świecie, jest jego algorytm rekomendacji. Dzięki analizie historii słuchania przez użytkowników Spotify jest w stanie sugerować nowe nieznane nam dotąd utwory, które prawdopodobnie polubimy. Ta funkcja, znana jako „Discover Weekly”, dostarcza użytkownikom co tydzień nową playlistę z piosenkami, które mogą przypaść im do gustu. Jest to jedna z najbardziej cenionych funkcji Spotify i przyczyniła się do jego ogromnej popularności. Jeśli chcemy słuchać playlisty bez reklam, warto mieć Spotify Premium za darmo.

Spotify Premium – ile osób na świecie korzysta z płatnej subskrypcji?

Spotify to dynamicznie rozwijająca się platforma do strumieniowego przesyłania muzyki, która zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. W ciągu ostatnich kilku lat liczba płatnych subskrybentów Spotify na świecie znacznie wzrosła. Stany Zjednoczone są obecnie krajem z największą liczbą użytkowników Spotify, ale platforma ta jest popularna w wielu innych krajach, w tym w Polsce.

Dane nie pozostawiają złudzeń – według danych Statista ze Spotify Premium co roku korzysta coraz więcej osób. Platforma nie miała ani jednego roku ze spadkiem liczby użytkowników decydujących się na płatną subskrypcję od 2015 roku. W pierwszym kwartale 2023 roku Spotify miał 210 milionów subskrybentów premium na całym świecie, w porównaniu z 182 milionami w tym samym kwartale 2022 roku. Baza abonentów Spotify wzrosła znacznie w ciągu ostatnich kilku lat i ponad dwukrotnie od początku 2017 roku.

Przychody Spotify na całym świecie w latach 2013-2022/ fot. Statista

Przychody Spotify w Polsce wyniosły 24,5 miliona euro w 2022 roku, a prognozuje się, że wzrosną do 27,5 miliona euro w 2023 roku. Ciekawe, czy przewidywania sprawdzą się, jeśli Spotify podniesie ceny – a jest taka możliwość, ponieważ w Stanach Zjednoczonych subskrypcja miesięczna jest już droższa – w niektórych planach nawet o 20%.

Spotify Premium za darmo – FAQ

Jakie są ograniczenia darmowej wersji Spotify?

Darmowa wersja Spotify zawiera reklamy udostępniane między utworami, brak możliwości słuchania muzyki offline i pobierania utworów oraz wybieranie konkretnych utworów czy ich wielokrotnego przewijania.

Ile kosztuje Spotify Premium?

Spotify Premium, w podstawowej wersji dla jednej osoby kosztuje 19,99 PLN. Spotify Premium w wersji dla par to 24,99 PLN, wersja rodzinna dla sześciu osób to 29,99 PLN, a jeśli jesteś studentem, to zapłacisz jedynie 9,99 PLN miesięcznie.

Jak mogę uzyskać Spotify Premium za darmo?

Spotify oferuje 1 miesiąc bezpłatnej wersji próbnej dla nowych użytkowników. Po tym okresie zostanie naliczona standardowa opłata. Można także skorzystać z różnych promocji lub ofert partnerów platformy.

Czy mogę korzystać z Spotify na różnych platformach?

Tak, Spotify jest dostępne na wielu platformach, w tym na komputerach, smartfonach i tabletach.

Jak działa Spotify offline w wersji Premium?

Wersja Premium Spotify umożliwia pobieranie muzyki na urządzenie, dzięki czemu można jej słuchać offline.

Czy są dostępne promocje na Spotify Premium?

Spotify oferuje różne promocje, takie jak Spotify Premium za darmo przez 1 miesiąc dla nowych użytkowników, a także zniżki dla studentów, pakiety dla rodzin i par. Korzystając z ofert partnerów platformy, również można oszczędzić.

Czym jest pakiet rodzinny Spotify Premium?

Pakiet rodzinny Spotify Premium pozwala na korzystanie z usługi przez maksymalnie 6 osób. Subskrypcja rodzinna to koszt 29,99 zł, więc koszt dla jednej osoby to mniej niż 5 zł.

Czym jest Spotify Duo?

Spotify Duo to oferta dla dwóch osób. Oferuje ona dwa osobne konta Premium za 24,99 zł miesięcznie.