SkyShowtime tworzy serial z Polakami. Remigiusz Mróz zdradził szczegóły

2 minuty czytania
Komentarze

Remigiusz Mróz ma na swoim koncie już kilkadziesiąt różnego rodzaju powieści, a część z nich doczekała się nawet swoich ekranizacji. Okazuje się, że wkrótce liczba seriali stworzonych na podstawie twórczości polskiego autora się powiększy. Wszystko to za sprawą produkcji, którą szykuje SkyShowtime.

Langer od SkyShowtime – to adaptacja powieści Remigiusza Mroza

SkyShowtime logo i wytwórnie, które będą na platformie
Fot. SkyShowtime

Jeśli kochacie polskie kryminały mamy dla was świetną wiadomość. Remigiusz Mróz poinformował, że serwis streamingowy SkyShowtime stworzy serial na podstawie jednej z jego najnowszych powieści zatytułowanej Langer. Thriller został wydany pod koniec zeszłego roku i praktycznie z miejsca stał się jednym z bestsellerów największych sieci księgarni.

Ekranizacja kryminału ma składać się z sześciu odcinków, a sam Remigiusz Mróz zaznaczył, że za jego produkcję odpowiada ta sama ekipa, która od 2018 roku tworzy serię Chyłka z Magdaleną Cielecką w roli głównej.

Tweet autorstwa Remigiusza Mroza, zapowiadający serial "Langer" na platformie SkyShowtime, który jest adaptacją jego książki.
Fot. X

Zaznaczmy, że we wspomnianym wyżej serialu pojawiła się już postać Piotra Langera – głównego bohatera powieści Langer. W antagonistę wcielał się Jakub Gierszał, który najprawdopodobniej powtórzy swoją rolę w nadchodzącej produkcji od SkyShowtime. Więcej informacji dotyczących serialu mamy poznać wkrótce.

O czym opowiada Langer?

Okładka książki "Langer" Remigiusza Mroza obok zdjęcia mężczyzny.
Fot. Empik / materiały prasowe

Langer autorstwa Remigiusza Mroza to trzymający w napięciu thriller, który wprowadza czytelnika w świat brutalnego, inteligentnego mordercy. Głównym bohaterem jest Piotr Langer, postać niezwykle złożona i niejednoznaczna. Langer jest człowiekiem o błyskotliwym umyśle, co czyni go wyjątkowo groźnym przeciwnikiem. Akcja książki rozwija się dynamicznie, ukazując mroczne zakątki ludzkiej psychiki oraz intrygi kryminalne.

Fabuła koncentruje się na jego relacjach z Niną Pokorą, kobietą, którą poznaje na bankiecie swojej nowej fundacji. Choć Nina wydaje się idealną ofiarą, skrywa w sobie tajemnicę, która zmienia bieg wydarzeń. Powieść jest pełna zwrotów akcji, a Mróz umiejętnie buduje napięcie, sprawiając, że trudno się od niej oderwać.

Langer to także studium psychologiczne zarówno mordercy, jak i jego ofiar, ukazujące, jak cienka jest granica między normalnością a obłędem. To książka dla miłośników mocnych wrażeń i skomplikowanych intryg, która z pewnością zadowoli fanów gatunku kryminalnego.

Omawiana pozycja szybko zdobyła popularność dzięki swoim zaskakującym zwrotom akcji i głębokiemu wnikaniu w motywacje bohaterów, co sprawia, że jest ona jednym z ciekawszych tytułów w dorobku Remigiusza Mroza​.

Dziękujemy za lekturę artykułu. Czy jesteś fanem sportu, ale lubisz też wypoczynek? Podziel się z nami swoją opinią w krótkiej ankiecie! Zajmie ci to kilka sekund, a my chętnie poznamy twoje zdanie na temat oglądania wydarzeń sportowych.

Źródło: X. Zdjęcie otwierające: Remigiusz Mróz / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw