Grupa pięciu osób w kapeluszach na tle ciemnego, pochmurnego nieba, środkowa postać trzyma łopatę.
LINKI AFILIACYJNE

Nowy sezon Yellowstone niebawem w streamingu. Podano termin

3 minuty czytania
Komentarze

W końcu dowiedzieliśmy się, kiedy pojawi się nowy sezon Yellowstone. Jeden z popularniejszych seriali w naszym kraju miał ostatnio trochę problemów produkcyjnych, ale wygląda na to, że te zostały zażegnane. Ekipa miała już wejść na plan, by kręcić kolejną część ostatniego sezonu serialu. I dobra wiadomość dla fanów jest taka, że ten powinien mieć swoją premierę w Polsce jeszcze w tym roku.

Nowy sezon Yellowstone z datą premiery

Nowy sezon Yellowstone. Grupa sześciu osób w stylu westernowym, stojąca na drewnianym werandzie górskiej chaty, z górskim krajobrazem w tle.
Fot. Paramount Network / materiały prasowe

Długo fanom przyszło czekać na informację o tym, kiedy pojawi się nowy sezon Yellowstone. Przypomnijmy, że teraz można oglądać Yellowstone w całości tak naprawdę tylko w jednym streamingu, czyli na SkyShowtime. Na Netflix nie znajdziemy wszystkich sezonów, a i ten najnowszy ma pojawić się właśnie w ofercie SkyShowtime. Kiedy ma to nastąpić?

Czterech dorosłych, trzech mężczyzn i kobieta, ubrani w stylu współczesnym westernowym, stoją na werandzie domu z bali. Mężczyzna na pierwszym planie trzyma strzelbę, a w tle widać góry. Kadr z serialu Yellowstone dostępnego na Netflix.
Fot. Paramount Network / materiały prasowe

Według informacji prasowej, rozesłanej do dziennikarzy, premiera zapowiedziana została na listopad tego roku. Nie będzie to jednak 6. sezon, ale 5B, czyli tak naprawdę dokończenie już rozpoczętych wątków. Przypomnijmy, że do tej pory pojawiło się tylko 8 odcinków tego sezonu, co spowodowane było wewnętrznymi problemami na planie.

Yellowstone to kronika rodziny Duttonów, posiadaczy największego ranczo w Stanach Zjednoczonych. Pośród zmiennych sojuszy, niewyjaśnionych morderstw, zadanych ran i ciężko wypracowanego szacunku, właściciele są w konflikcie z przygranicznymi sąsiadami – rozrastającym się miastem, rezerwatem Indian oraz pierwszym parkiem narodowym Ameryki.

Opis serialu, informacja prasowa

Czy do serialu wróci główny bohater?

Kevin Costner w czarnym kowbojskim kapeluszu w swojej roli z serialu Yellowstone.
Fot. Paramount Network / materiały prasowe

Ostrzegamy, że w tej sekcji artykułu znajdują się spoilery.

Otóż nie jest pewne, czy w nowym sezonie Yellowstone pojawi się Kevin Costner. Aktor obecnie zajęty jest promocją swojego najnowszego filmu Horyzont. Rozdział I i wygląda na to, że nie zamierza pojawić się na planie serialu. Mówiło się o tym, że Costner miał zatargi z producentami Yellowstone, ale aktor temu zaprzeczał, a my jak zwykle w takich przypadkach nigdy nie poznamy do końca prawdy.

Zanim pojawi się nowy sezon Yellowstone, warto obejrzeć też kilka innych produkcji, które znajdziecie na SkyShowtime. Wśród nich oczywiście znajduje się Oppenheimer, ale i cała seria filmów Szybcy i wściekli. Jeżeli jednak wolicie inną platformę streamingową, to dobrze sprawdzać też nowości na Netflix.

Dziękujemy, że dotarłeś do końca materiału. Zbieramy dane wśród naszych czytelników dotyczących ich podejścia do zarobków programistów. Jeżeli masz dodatkowe 10 sekund – będziemy wdzięczni za odpowiedź na poniższe pytanie.

Źródło: informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: Paramount Network / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw