Avatar: Istota wody recenzja 2022

Avatar: Istota wody już w sieci – gdzie obejrzeć kinowy hit?

2 minuty czytania
Komentarze

Avatar: Istota wody w bardzo krótki czasie wskoczył do grona trzech najlepiej zarabiających filmów w historii kina. Teraz produkcja Jamesa Camerona trafia do świata streamingu, gdzie z historią Jacka i Neytiria będą mogli zapoznać się kolejni widzowie. W takim razie gdzie online obejrzeć jeden z największych hitów ostatnich lat?

Avatar: Istota wody w streamingu – gdzie obejrzeć?

Avatar: Istota wody w streamingu – gdzie obejrzeć?

Jeśli żałujecie, że nie udało Wam się wybrać do kina na premierę filmu Avatar: Istota wody nic straconego! Od debiutu produkcji Jamesa Camerona minęły już ponad trzy miesiące, więc naturalną drogą ta zaczyna pojawiać się w świecie streamingu. Aktualnie całkowicie legalnie za pośrednictwem platform streamingowych trzeci najlepiej zarabiający film w historii kina obejrzą jedynie Amerykanie.

W tamtejszych wersjach Apple TV+, Amazon Prime Video oraz Vudu widzowie mogą włączyć Istotę wody w jakości 4K z HDR Dolby Vision i Atmos (najlepiej zrobić to będzie na przynajmniej 65-calowym telewizorze). Za produkcję trzeba jednak zapłacić i ją wypożyczyć. W nadchodzących tygodniach film powinien również trafić do Disney+, jednak wytwórnia 20th Century Studios wciąż nie potwierdziła oficjalnej daty tego wydarzenia. Tymczasem — co z polskimi widzami i lokalnymi wersjami serwisów streamingowych?

Zobacz też: Co oglądać na Disney+, czyli polecamy nowości dodawane na platformę

Kiedy Avatar: Istota wody w Polsce?

Niestety Polacy oraz pozostali widzowie z całego świata muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ platformy VOD rozpoczęły udostępnianie Istoty wody właśnie od Stanów Zjednoczonych. Niemniej fakt, że film trafił już na pierwszy rynek, jest budujący, ponieważ oznacza to, iż wkrótce powinno to wydarzyć się także w innych regionach globu.

Na sam koniec warto wspomnieć, że Avatar: Istota wody wciąż jest wyświetlany w wybranych kinach. Na moment pisania tego tekstu film zarobił 2,309 miliarda dolarów. Tuż nad nim znajdują się jedynie Avengers: Koniec gry z wynikiem 2,797 miliarda oraz oczywiście pierwszy Avatar, który swego czasu zainkasował 2,923 miliarda.

Źródło: Flat Panels HD