Gdzie obejrzeć Igrzyska śmierci. Kobieta w czarnym kostiumie strzelca z łukiem, z kołczanem pełnym strzał na plecach, na tle zniszczonego miasta i mglistego nieba.

Gdzie obejrzeć Igrzyska śmierci? Całą serię znajdziesz w jednym miejscu

3 minuty czytania
Komentarze

Gdzie obejrzeć Igrzyska śmierci, czyli jedną z najpopularniejszych serii filmowych ostatnich lat? Na szczęście w streamingu są miejsca, gdzie da się obejrzeć wszystkie produkcje, a w tym także najnowszą odsłonę będącą prequelem serii, czyli Ballada ptaków i węży. Dobra wiadomość jest też taka, że wszystkie filmy obejrzymy za zaledwie 10 złotych, a zapewne większość fanów streamingów za jeszcze mniej.

Gdzie obejrzeć Igrzyska śmierci w streamingu?

Gdzie obejrzeć Igrzyska śmierci - kard z filmu. Kobieta w brązowej skórzanej kurtce celująca z łuku w lesie.
Fot. Lionsgate / materiały prasowe

Trudno w to uwierzyć, ale od premiery pierwszej części filmowej sagi, minęło już ponad 10 lat. W 2012 roku na ekranach kina można było obejrzeć Igrzyska śmierci, a na ekranie pojawi się Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen), Josh Hutcherson  (Peeta Mellark), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy), Elizabeth Banks (Effie Trinket) czy Stanley Tucci jako Caesar Flickerman.

Produkcja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem fanów i recenzentów, a do dziś jest też bardzo chętnie oglądana w streamingu. Oczywiście trzeba też dodać, że sam film powstał na podstawie książek Suzanne Collins i całkiem wiernie oddawał ich fabułę.

Trailer pierwszej części filmowej serii.

O czym opowiadają filmy z serii? To dystopijna historia skupiona wokół Katniss, która pochodzi z Dwunastego Dystryktu. To jeden z obszarów w państwie Panem, gdzie jednym ze sposobów zachowania spokoju, jest organizowanie Głodowych Igrzysk. Corocznego turnieju, gdzie przedstawiciele każdego z dystryktów walczą na śmierć i życie, ponieważ arenę może opuścić tylko jedna osoba.

Całość jest wielkim wydarzeniem w Panem, które na dodatek transmitowane jest w telewizji. To oczywiście tylko wstęp do całej historii, gdzie Katniss będzie musiała wybierać pomiędzy sobą a swoimi najbliższymi i dobrem całego narodu.

Gdzie obejrzeć Igrzyska śmierci – Prime Video na ratunek

Grupa sześciu różnorodnych postaci stojących przed rozbitym statkiem powietrznym, z lotami ptaków i spadającymi płatkami w tle.
Fot. Lionsgate / materiały prasowe

Jeżeli jeszcze nie widzieliście całej filmowej serii, to na pytanie, gdzie obejrzeć Igrzyska śmierci, najłatwiejszą odpowiedzią będzie na Amazon Prime Video. To też miejsce, gdzie np. obejrzymy cały film Creed 3, choć to zupełnie inna kategoria wagowa.

Tam bowiem znajdziemy wszystkie produkcje, a dostęp do platformy kosztuje raptem 10,99 zł miesięcznie lub 49 zł rocznie. Mając wykupioną subskrypcję roczną, miesięcznie wychodzi nam około 4 zł.

Fragment plakatu do filmu Igrzyska śmierci. Kobieta w czarnym stroju z łukiem, mająca złote skrzydła, na tle płomieni.
Fot. Lionsgate / materiały prasowe

Filmy znajdziemy także w ofercie Polsat Box GO, choć tam dostępne są jedynie z lektorem i w formie do wypożyczenia na Player. Najwygodniej więc zasiąść wygodnie przed 55-calowym telewizorem i odpalić Amazon Prime Video. Jeżeli interesują was dobre filmy, sprawdźcie też, gdzie obejrzeć Oppenheimera, a w przypadku seriali, Yellowstone.

Filmy z serii Igrzyska śmierci na Amazon Prime Video

Źródło: opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Fot. Lionsgate / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw