Czarno-białe zdjęcie portretowe mężczyzny w kapeluszu z papierosem w ustach.
LINKI AFILIACYJNE

Gdzie obejrzeć film Oppenheimer online? Oscarowa produkcja w VOD

5 minut czytania
Komentarze

Gdzie obejrzeć film Oppenheimer online? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w tym artykule, gdzie dowiecie się, czy film Oppenheimer można obejrzeć na Netflix, Amazon Prime Video czy SkyShowtime. Premiera filmu Oppenheimer online w streamingu już niebawem, ale tytuł można kupić na wybranych platformach VOD i mieć do niego dostęp w dowolnej chwili.

Gdzie obejrzeć Oppenheimer online – premiera filmu w streamingu

Fot. Universal Pictures / materiały prasowe

Kinowa premiera filmu Oppenheimer miała miejsce 21 lipca 2023 roku, a produkcja bardzo dobrze poradziła sobie w box office. Oczywiście najlepszym miejscem na to, gdzie obejrzeć Oppenheimera, byłoby samo kino, ale obecnie próżno go już tam szukać. Najnowszy film Christophera Nolana zebrał doskonałe opinie od krytyków, którzy zachwycają się stroną formalną produkcji oraz grą aktorską. Cillian Murphy miał tutaj dać swój pokaz umiejętności, ale i reszta obsady nie ma powodów do wstydu. Film dostał także Oscara w kategorii najlepszy film, reżyseria, aktor pierwszoplanowy, drugoplanowy, montaż, muzykę oraz zdjęcia.

Trailer filmu.

Warto więc już teraz zadać sobie pytanie, gdzie obejrzeć Oppenheimer online? Dobrze wiemy, że obecnie filmy dość szybko trafiają do streamingu. Czasem nawet wtedy, kiedy produkcje dalej wyświetlane są w kinach. Oppenheimer w wersji do obejrzenia online nie pojawi się jednak wcześniej, niż na późną jesienią tego roku. Częstą praktyką jest to, że film musi odczekać minimum 100 dni od swojej kinowej premiery, by zagościć w usłudze streamingowej. Ten dzień nastąpił dopiero 22 listopada 2023 roku i mówimy tutaj o opcji kupienia filmu. Dopiero później będzie można obejrzeć film Oppenheimer w streamingu, który opłacamy w formie subskrypcji, ale ten dzień nastąpi 21 marca 2024 roku w SkyShowtime.

Obecnie część filmów Christophera Nolana można oglądać w streamingu i jest to głównie HBO Max. Tam dostępne są produkcje z Batmanem, co spowodowane jest oczywiście tym, że Warner Bros. posiada prawa do marki. Z filmem Oppenheimer już tak nie będzie. Ten powstał bowiem pod skrzydłami wytwórni Universal Pictures, ponieważ Nolan nie chciał, by tytuł za szybko trafił do streamingu, co zdarzało się w HBO Max. To oznacza, że Oppenheimer online w streamingu wyląduje w pierwszej kolejności na SkyShowtime, które ma w swoim katalogu filmy Universal Pictures.

Oppenheimer w VOD – gdzie kupić film?

Fot. screen z platformy Rakuten

Dobra wiadomość jest taka, że film Oppenheimer można już kupić na kilku platformach — Apple, Rakuten oraz Prime Video. I co więcej, można go także wypożyczyć. Poniżej znajdziecie linki, które pozwolą wam obejrzeć film Oppenheimer online.

Oppenheimer na SkyShowtime – gdzie obejrzeć

W przypadku SkyShowtime omawiany dziś film trafi do biblioteki już 21 marca 2024 roku. W oczekiwaniu na ten dzień bardzo możliwe, że zainteresuje Was Teoria wszystkiego. To historia Stephena Hawkinga, czyli fizyka, który przez prawie całe swoje życie walczył z chorobą, a i tak dokonał niesamowitych rzeczy.

Oppenheimer na Netflix – gdzie obejrzeć

Na ten moment nie ma informacji na temat tego, czy Oppenheimer pojawi się wśród nowości na Netflix. Oczywiście na platformie znajdziemy produkcje, które mogą spodobać się miłośnikom historii opartych na faktach i związanych z II Wojną Światową. To oczywiście trochę inny kaliber, ale warto obejrzeć przede wszystkim dramat Szeregowiec Ryan. Można także zobaczyć serial, gdzie gra Cillian Murphy, czyli Peaky Blinders lub inny film Nolana, a więc Incepcja.

Oppenheimer na Amazon Prime Video – gdzie obejrzeć

Film Oppenheimer można już kupić na platformie Prime Video, ale opcja jego wypożyczenia jest jeszcze niedostępna. Nie jest jeszcze pewne, czy będzie się dało obejrzeć Oppenheimera w streamingu Amazon Prime Video, czyli po prostu opłacając abonament.

Oppenheimer na HBO Max – gdzie obejrzeć

Obecnie nie jest wiadome, czy Oppenheimer pojawi się na HBO Max. Nie ma na ten moment co liczyć na debiut filmu na tej platformie, ale na szczęście na samym HBO Max jest sporo dobrych rzeczy do obejrzenia.

Oppenheimer na Disney+ – gdzie obejrzeć

Nie ma informacji na temat tego, żeby Oppenheimer pojawił się na platformie Disney+.

O czym opowiada film Oppenheimer?

kadr z filmu ilustrujący artykuł Gdzie obejrzeć film Oppenheimer Fot Universal Pictures

Oppenheimer to dramat biograficzny wyreżyserowany przez Christophera Nolana i oparty na biografii Juliusa Roberta Oppenheimera z 2005 roku pt. „American Prometheus” (autorstwa Kaia Birda i Martina J. Sherwina, a polski tytuł to Oppenheimer. Triumf i tragedia ojca bomby atomowej). To opowieść o życiu amerykańskiego teoretycznego fizyka J. Roberta Oppenheimera.

Historia skupia się głównie na wczesnych latach życia Oppenheimera kiedy ten jeszcze studiował, jego kierowaniu Projektem Manhattan podczas II Wojny Światowej oraz tym, co działo się podczas przesłuchania w 1954 roku, gdzie zarzucono mu zdradę stanu. W rolę Oppenheimera wciela się Cillian Murphy, a Lewisa Straussa zagrał Robert Downey Jr.. W obsadzie pojawili się także Emily Blunt, Matt Damon, Florence Pugh, Josh Hartnett, Casey Affleck, Rami Malek oraz Kenneth Branagh.

Źródło: Universal Pictures / IMDB / Opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Universal Pictures / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw