Logotypy sieci Plus i Polsat Box przed wejściem do sklepu
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Plus z promocją „drugi smartfon w prezencie”. Oto pełna lista dostępnych zestawów wraz z cenami

3 minuty czytania
Komentarze

Plus przygotował promocję, w ramach której można dostać drugi smartfon w prezencie. Poznaliśmy już pełną listę zestawów telefonów, które można nabyć. Zobaczcie, jakie modele są dostępne oraz co trzeba zrobić, aby skorzystać z oferty zielonego operatora.

Plus i akcja z drugim smartfonem w prezencie

W promocji Plusa dostępne są smartfony Samsunga, Xiaomi oraz Motoroli. Wybór jest całkiem spory. Drugi smartfon w prezencie brzmi świetnie, wiele osób może się więc zastanawiać, jakie ograniczenia ma ta akcja. Po pierwsze, smartfon, który dostajemy jako wspomniany prezent, to znacznie bardziej podstawowy model, niż główny telefon z zestawu, za który płacimy. Po drugie, do zestawu musimy dobrać abonament, którego koszt będzie doliczony do miesięcznych opłat.

Przejdźmy do konkretnych zestawów smartfonów wraz z całkowitym kosztem (pomijamy jedynie cenę dobieranego abonamentu).

Plus w zestawach ze smartfonami Motorola umieścił model E13.

Zestawy Motorola:

smartfony Redmi A2
Wybierając smartfon Xiaomi w Plusie, można w prezencie otrzymać Redmi A2.

Zestawy Xiaomi:

W przypadku zestawów ze znakiem „*” podane ceny obowiązują dostępne tylko w sklepie internetowym.

Do telefonów Samsung Plus dorzuca Galaxy A14.

Zestawy Samsung:

Dlaczego podaliśmy ceny od, a zatem jedne z możliwych? Plus pozwala rozłożyć zakup na 12, 24 lub 36 rat. Podane przez nas ceny dotyczą opcji z 12 ratami. Większa liczba rat oznacza większą całkowitą kwotę do zapłaty.

Jeżeli nie wiecie, jaki telefon wybrać, odsyłamy was do naszych rankingów smartfonów. Mamy zestawienia smartfonów do 500 zł, ale także z innych przedziałów cenowych, np. do 2000 zł. Podpowiadamy również, jaki smartfon Samsung wybrać.

zdjęcie główne: WrS.tm.pl / Wikimedia Commons

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.