ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy note9 iphone xs max apple

Najlepsze telefony do 2000 złotych – nowe i używane [21.04]

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Artykuły

Kolejny tydzień, kolejny raz podniesiony budżet. Najlepszy telefon do 2000 złotych powinien już spełniać wszystkie podstawowe wymagania. Dodatkowo możemy łączyć kilka cech specjalnych pokroju wyjątkowy aparat i wyświetlacz. Nie powinniśmy też narzekać na aktualizacje, chociaż na to nie zawsze mamy wpływ i niektórzy producenci mogą nas negatywnie zaskoczyć. Mimo wszystko osoby, które nadal modyfikują urządzenia, nie przykuwają do tego szczególnej uwagi. W takim razie przejdźmy do tradycyjnego spisu i wybierzmy najlepszy telefon do 2000 złotych.

Najlepsze telefony do 2000 złotych

Nowe

galaxy note8 samsung s pen

Samsung Galaxy S8 (1900 złotych) – smartfon już z dwoma następcami, ale jeśli szukacie czegoś pewnego, to jest to ciekawa propozycja. Szczególnie dla fanów marki. Warto też rozglądać się za promocjami, gdyż ten telefon często można kupić taniej.

apple iphone 7

Apple iPhone 7 (1900 złotych) – mimo że to nie jest najmłodszy smartfon, to wciąż wspierany i nie zapowiada się, żeby za chwilę miał przestać otrzymywać aktualizacje. W całym dzisiejszym zestawieniu jest też stosunkowo mały, co okazuje się ponownie wyróżnia Apple na tle konkurencji.

asus zenfone 5z

Asus ZenFone 5Z (1600 złotych) – jeden z najbardziej niedocenionych smartfonów. Flagowa specyfikacja, ciekawy wyświetlacz, dobry akumulator i aparat, a mimo to niewiele osób pamięta o tajwańskiej propozycji. Dlatego też często pozytywnie wpływa to na cenę.

cat s60

CAT S60 (1900 złotych) – propozycja z gatunku dla tych, co chcą się wyróżnić. Nie jest to topowa specyfikacja, ale kamera termowizyjna, świetna wytrzymałość i bardzo dobry akumulator mogą zainteresować wybranych.

sony xperia xz2 premium

Sony Xperia XZ2 (1600 złotych) / XZ2 Premium (2000 złotych) – propozycja od Japończyków, która powoli zaczęła pokazywać, że firma otwiera się na rynek. Co prawda składa się na to też brak gniazda słuchawkowego, ale cała reszta też jest na tyle unikalna, że z pewnością znajdą się chętni. Szczególnie że Xperia XZ2 Premium jest jednym z niewielu, jak nie jedynym smartfonem z wyświetlaczem 4K o proporcjach 16:9 i z zeszłorocznymi, flagowymi podzespołami.

Nokia 8.1 recenzja test

Nokia 8.1 (1800 złotych) – do niedawna najlepsza propozycja Finów, która naprawdę przypadła mi do gustu. Świetne działanie, jeden z najlepszych wyświetlaczy LCD i budowa premium. Jeśli nie chcecie na nic zbyt mocno narzekać, to z pewnością Nokia 8.1 jest dobrym wyborem.

blackberry key2 le oficjalnie

BlackBerry KEY2 LE (2000 złotych) – klawiatura QWERTY i teoretycznie nie powinienem nic dodawać. Wybierając telefon specjalny do tego zestawienia wahałem się pomiędzy BlackBerry i wymienionym wcześniej CAT-em. Ostatecznie oba wybór padł na oba. Oba też niespecjalnie wyróżniają się wydajnością, ale nie to ma być ich główną cechą.

xiaomi mi 9 oficjalnie specyfikacja cena design wyglad

Xiaomi Mi 9 (1900 złotych) / Mi 9 SE (1600 złotych) – co tu dużo mówić, telefony niemalże najlepsze w swoich cenach. Niemalże, bo są pewne niuanse, które mogą kierować na wybór innego urządzenia.

xiaomi mi mix 3 5g cena dostepnosc

Smartfony, które jeszcze można poszukać w ramach promocji, to z pewnością dopracowany Samsung Galaxy S9, rozsuwany Xiaomi Mi Mix 3 czy też LG V30 ThinQ.

Używane

oneplus 6t oficjalnie

OnePlus 6T – zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji w swojej cenie, a to za sprawą świetnych podzespołów i bardzo dobrego oprogramowania.

huawei p20 pro kolor

Huawei P20 Pro – smartfon, który sprawił, że w zeszłym roku na dobre usłyszeliśmy o Huawei. Sam telefon oferuje naprawdę niezły aparat, a z budowy można docenić na przykład czytnik linii papilarnych pod ekranem.

iphone

iPhone 8 Plus – ulepszony iPhone 7 w większym wydaniu z dokładnie takimi samym zaletami.

samsung galaxy note9

Samsung Galaxy Note9 – sam się zdziwiłem, ale już powoli w tej cenie można wyszukiwać propozycji tego wyjątkowego smartfona. Świetny wyświetlacz, rewolucyjny S-Pen, bo z Bluetooth i przede wszystkim brak jakichkolwiek wycięć.

Zobacz też: Czego oczekiwać od Playstation 5?

W poprzednich tygodniach mogliście wybrać najlepszy telefon:

Tradycyjnie na koniec przypominam, że ten cykl możemy tworzyć razem. Dlatego czekam na Wasze opinie w komentarzach — jaki model jeszcze można wziąć pod uwagę? Możecie też od razu polecać telefony do 3000 złotych, bo to kolejny przedział, który weźmiemy pod uwagę.

Sprawdź najnowsze wpisy