Xiaomi ewidentnie zaczyna dostosowywać się do europejskich standardów, aczkolwiek w pozytywnym znaczeniu. Firma na razie nie podnosi drastycznie cen swoich produktów, a wręcz przeciwnie, ale o tym za chwilę. Chińczycy dzisiaj oficjalnie wprowadzili do Polski nową markę Redmi z ich pierwszym modelem Redmi Note 7. Do gry też wchodzi Xiaomi Mi 9, a na deser dołącza hulajnoga Mi Electric Scooter Pro.

Redmi Note 7 i Xiaomi Mi 9 w Polsce

xiaomi redmi note 7

Specyfikacji poszczególnych modeli najprawdopodobniej nikomu nie muszę przedstawiać. Redmi Note 7 i Xiaomi Mi 9 szczegółowo opisaliśmy w ramach ich wpisów po światowych prezentacjach. Mógłbym niepotrzebnie przedłużać i przybliżać Wam poszczególne cechy tych smartfonów, ale nie to jest teraz najważniejsze. Oba modele oficjalnie zostały już przedstawione w Polsce, a ich dostępność w sklepach rozpocznie się od 25 marca. Co z cenami? Oto one:

 • Redmi Note 7:
  • 3/32 GB: 799 złotych — dostępny w późniejszym terminie
  • 4/64 GB: 899 złotych — dostępny od 25 marca
  • 4/128 GB: 999 złotych — dostępny w późniejszym terminie
 • Xiaomi Mi 9:
  • 6/64 GB: 1899 złotych
  • 6/128 GB: 1999 złotych

Firma zapowiada, że już 18 marca od 10:00 na stronie mi-home.pl będzie można kupić środkową wersję Redmi Note 7, ale w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Dodatkowo każdy, kto zdecyduje się na ten model do 30 kwietnia, otrzyma dodatkowo 6 miesięcy gwarancji na jakiekolwiek uszkodzenie ekranu. Mnie szczerze mówiąc zatkało, gdy dowiedziałem się o powyższych cenach, gdyż spodziewaliśmy się zdecydowanie wyższych kwot.

Zobacz też: Polska cena Huawei P30 Lite ujawniona.

xiaomi mi electric scooter pro

Na deser firma wprowadziła do Polski Mi Electric Scooter Pro, czyli ulepszoną hulajnogę, która cieszy się dużą popularnością w Polsce. To, co wyróżnia model Pro od standardowego to między innymi większy wyświetlacz. Pojazd może przejechać do 45 kilometrów na jednym ładowaniu, waży 14,2 kg, akumulator mieści 464 Wh, a silnik ma moc 300 W, który pozwala rozpędzić się do 25 km/h. Cena to 2199 złotych.

 

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.