ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[MWC/Film/Galeria] Barcelona pokazała nam mnóstwo interesujących nowości i oto one

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
12771576_10153926150472463_7595056090150485898_o

Największe emocje dotyczące tegorocznych targów Mobile World Congress już za nami. Poznaliśmy wiele ciekawych urządzeń, które będą niedługo zdobywać mobilny rynek i wszystkie je uwieczniliśmy na miejscu. W takim razie co nowego ujrzeliśmy w Barcelonie?

Zacznijmy od początku, a więc od LG i najbardziej rewolucyjnego modelu mijających targów, a więc G5. Koreańczycy, bez zwątpienia, zaprezentowali coś wyraźnie nowego. Podobnie można opisać kilka akcesoriów, które LG wzięło razem ze sobą na Stary Kontynent. Tym samym zobaczcie jak prezentują się na żywo, a nie na grafikach prasowych:

Najważniejsze informacje dotyczące LG:

Idąc dalej chronologicznie, do gry wchodzi Samsung ze swoimi nowymi flagowcami, a więc Galaxy S7 i jego odmianą Edge. W przypadku akcesoriów można wyróżnić specjalną kamerę i to właśnie film z niej możecie pobrać i obejrzeć z linku umieszczonego nieco niżej.

Film z Gear 360: Klik!

Najważniejsze informacje dotyczące Samsunga:

Nie można także zapomnieć, że Sony również pojawiło się w Barcelonie i niejako ta firma gdzieś zniknęła wśród koreańskich gigantów, a przecież Japończycy również pokazali swojego nowego flagowca, a także nowe akcesoria:

Najważniejsze informacje dotyczące Sony:

Na targach w Barcelonie nie mogło również zabraknąć kilku „mniejszych” firm, które zaprezentowały swoje, bardzo interesujące nowości. Przede wszystkim zaskoczyli Chińczycy swoim błyskawicznym ładowaniem, a Tajwańczycy nowym, wydajnym układem scalonym. W takim razie która nowość jest dla Was najciekawsza?

Sprawdź najnowsze wpisy