[MWC] Samsung Gear 360, czyli najnowsza kamera dla smartfonów wprost z Barcelony!

Newsy

SAMSUNG CSC

Nie tylko LG zaprezentował podczas dzisiejszej prezentacji na MWC akcesoria. Również i Samsung ma dla nas coś specjalnego. Jest to Gear 360. Urządzenie, które dzięki swoich kompaktowych rozmiarów zabierzemy ze sobą wszędzie, a dzięki oferowanym możliwościom nagramy nim niezapomniane wideo z wakacji czy wypadu w góry.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Oprócz Samsung Galaxy S7 oraz Galaxy S7 edge, Samsung zaprezentował urządzenie zwane Gear 360. Jest to kamera, która potrafi robić zdjęcia oraz nagrywać wideo w 360 stopni. Wyposażona jest w 15-megapikselową matrycę, jasność obiektywu wynosi 2.0. Urządzenie charakteryzuje się certyfikatem IP53, a to znaczy, że zarówno kurz jak i woda (jeśli mówimy o zachlapaniach) nie są mu straszne.

 

Samsung w Gear 360 postawił na port microUSB oraz baterię wielkości 1350 mAh. W tej przenośnej kamerze nie zabraknie również slotu na karty microSD do 128 GB.

 

SAMSUNG CSC

 

Gear 360 łączy się ze smartfonem poprzez Bluetooth. Następnie wystarczy uruchomić dedykowaną aplikację i zacząć nagrywanie. Po przechwyceniu interesującego nas obrazu możemy w szybki sposób przesłać go korzystając z Wi-Fi Direct. Zasada działania jest prosta: Samsung Gear 360 robi sekwencję zdjęć, które łączy ze sobą tak, że wychodzi jeden obraz. Zastosowanie procesora Exynos pomaga w niezawodnej i wydajnej pracy.

 

SAMSUNG CSC

 

Oczywiście wszystkie wykonane zdjęcia czy nakręcone wideo będziecie mogli zobaczyć korzystając z gogli Gear VR. Kamera pojawi się na rynku w drugim kwartale 2016 roku i będzie kosztować 419 euro. Czy warto?

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x