ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[MWC/Film] Jak działa moduł aparatu LG G5? Porównanie z G4 – nasza prezentacja z Barcelony

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
IMG_5778

LG ewidentnie przedstawiło najbardziej rewolucyjne urządzenie tych targów – póki co oczywiście. Będąc w Barcelonie, mogliśmy przyjrzeć się bliżej G5 i jednemu z modułów, które mają być charakterystyczną cechą tego smartfonu. Tym samym zapraszamy Was do naszej krótkiej prezentacji.

Koreańczycy chwalą się, że następca G4 jest pierwszym modularnym smartfonem, a pierwszymi dwoma dodatkami są: zaawansowany chip audio oraz specjalny grip mający ułatwić robienie zdjęć w jeszcze lepszej jakości. Tym samym zobaczcie jak to ostatnie akcesorium prezentuje się w rzeczywistości:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L8USlP4ZP8U[/youtube]

Oprócz tego wielu z Was zastanawiało się podczas wczorajszej prezentacji jak wygląda G5 na tle swojego poprzednika. Oto bezpośrednie porównanie wymiarów tych dwóch urządzeń:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bE9O3wBSWqU[/youtube]

Szkoda, że LG zrezygnowało ze swojego charakterystycznego wygięcia, ale to tylko potwierdza, że G5 to ewidentnie nowe urządzenie, stworzone od zera.

Więcej szczegółów przedstawimy Wam tylko jak smartfon dotrze do nas na dłużej, gdyż wtedy dopiero będziemy mogli mu się dokładniej przyjrzeć. W takim razie już teraz możemy się Was zapytać co Was najbardziej intryguje w najnowszym flagowcu LG?

Sprawdź najnowsze wpisy