ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Watch 3

Dwa modele Galaxy Watch w drodze – Samsung nie będzie czekał na Galaxy Note

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Już pół roku minęło od premiery Galaxy Watch 3, która miała miejsce chwilę przed prezentacją Galaxy Note20. Smartwatche w portfolio Samsunga stają się coraz bardziej istotne, co przekłada się na większe zainteresowanie inteligentnymi zegarkami. Dlatego w tym roku mamy ujrzeć aż dwa modele Galaxy Watch. Do tego mówi się, że Koreańczycy nie będą czekać na kolejną wersję Galaxy Note. Smartwatche otrzymają własny plan wydawniczy, ale czego tak naprawdę oczekiwać?

Tym razem Samsung szykuje dwa smartwatche z rodziny Galaxy Watch i może pokazać je wcześniej

Samsung Galaxy Watch 3
Fot. Samsung Galaxy Watch 3

Na początku sierpnia poznaliśmy Galaxy Watch 3, który teoretycznie był następcą dla Galaxy Watch Active 2 i Galaxy Watch. Samsung wyrównał numerację, ale… w tym roku prawdopodobnie czekamy na Galaxy Watch Active 4 i Galaxy Watch 4. Dopiero teraz ma być równo i tyczy się to zarówno nazewnictwa, jak i planu wydawniczego. Naturalnie możemy spodziewać się, że Samsung podtrzyma różnice w samej budowie. Galaxy Watch Active 4 będzie bardziej delikatnym zegarkiem, a Galaxy Watch 4 podtrzyma tradycyjną budowę na czele z obracaną tarczą. W plotkach nadal pozostają kwestie związane z systemem – w końcu Tizen ma być porzucony na rzecz Wear OS. Tylko teraz nie wiemy, czy plotka dotyczy obu zegarków, czy tylko jednego z nich. Do tego wciąż słyszymy o implementacji glukometru.

Zobacz też: Co powiecie na ekran OLED w Nintendo Switch Pro?

Na koniec termin premiery. Prawdopodobnie, aby poznać Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch Active 4, nie będziemy musieli czekać do sierpnia i okolic premiery Galaxy Note. Z racji, że w ogóle nie wiemy, czy nowy Note ujrzy światło dzienne, tak nowe zegarki mogą zostać przedstawione jeszcze w drugim kwartale tego roku.

Źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy