Motorola w zeszłym roku pokazała się ze strony… przemian. Flagowa seria Moto Z odświeżona została przez średniaka Moto Z4 i niejako nie zapowiada się, aby Moto Mods były jeszcze istotne dla marki. Niemniej nadal chylę czoła za wydłużone wsparcie do 4 lat. Amerykanie skupili się głównie na rozwoju serii One i to było doskonale widać poprzez wiele premier – One Vision, One Action, One Hyper, One Zoom i One Macro. Nie można też zapomnieć o razr, która niedawno pojawiła się w Polsce, ale w tym wszystkim zabrakło flagowca. Firma zapowiedziała jego pojawienie się w tym roku, ale czy to będzie model ze stylusem? Prawdopodobnie nie, choć taki smartfon też jest w drodze.

Stylus w dzisiejszych smartfonach nie może być zwykły, ale Motorola musi mieć plan

motorola stylus wyglad

Poznajcie Motorolę ze stylusem. Poznaliśmy jej wygląd i obecność rysika, który niejako sugeruje, że nie będzie to flagowa propozycja firmy. Nie będzie to też bezpośredni konkurent Samsunga Galaxy Note10 Lite, a bardziej LG Stylo 5, o czym świadczy sam wygląd akcesorium. Nie prezentuje się ono na zaawansowanego stylusa, a prosty patyk z końcówką, która zmienia pojemność (pola elektrostatycznego) panelu dotykowego. To niestety wszystko, co wiemy na temat tajemniczej Motoroli. Naturalnie możemy wspomnieć o wycięciu na sam aparat i ogólnym designie, który niejako nawiązuje do serii One, więc niewykluczone, że będzie to kolejny smartfon z Android One. Mimo wszystko to jedynie domysły.

Zobacz też: Ile lat można liczyć na wsparcie iPhone’ów?

Jeśli jesteście ciekawi flagowca od Motoroli, to ten będzie nazywał się Edge+ oraz będzie dostępny na wyłączność dla Verizonu – przynajmniej w Ameryce. Tym samym miejmy oko na Amerykanów, gdyż w tym roku na pewno niejednokrotnie nas zaskoczą.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.