ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Motorola razr

Motorola Razr trafi do Polski. Kupimy ją u jednego z operatorów

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

W dzisiejszych czasach każdy producent chce mieć swój własny składany smartfon. Ma już go m.in. Samsung, Huawei, a także Motorola, która jednak podeszła do tematu zupełnie inaczej. Model razr, bo o nim mowa, wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko bardziej przystępną ceną, a także wyglądem. Dotychczas nie było wiadomo, kiedy i czy w ogóle będzie można kupić to urządzenie w Polsce, ale na szczęście dziś dotarły do nas nowe, świetne wieści. Motorola razr trafi do sprzedaży w naszym kraju i to już naprawdę niedługo.

Motorola razr trafi do Polski – wiemy, gdzie będzie można ją kupić oraz mniej więcej kiedy

Motorola Razr

Nie ma sensu przedłużać, bo zapewne jesteście tu po konkrety – Motorolę razr wkrótce będzie można kupić wyłącznie w sieci komórkowej Orange z uwagi na fakt, że jest to jedyny polski operator, który oferuje wirtualną kartę SIM, czyli eSIM. Co ważne, sprzęt będzie dostępny zarówno na abonament, jak i za gotówkę bez podpisywania umowy z operatorem. Niestety urządzenie trafi do naszego kraju w bardzo limitowanej liczbie, co zresztą jest całkiem zrozumiałe. Cena Motoroli razr w Orange nie jest jeszcze znana, jednak rewolucyjny smartfon ma trafić do sprzedaży na początku lutego. Dokładna data wciąż pozostaje wielką niewiadomą.

Zobacz także: [Promocje dnia] Sony Xperia 10 Plus, Asus ZenFone Max Pro, MacBook Pro 13 2019 i więcej w super cenach

Motorola razr w Stanach Zjednoczonych trafi do sprzedaży 6 lutego, więc zapewne u nas będzie podobnie. Wyceniono ją tam na 1499 dolarów (ok. 5730 zł), więc tym bardziej nie ma co liczyć na niską cenę w Polsce, gdzie z pewnością będzie wyższa. Znajdą się jacyś zainteresowani? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Motorola

Sprawdź najnowsze wpisy