Google Play Services for AR

Google ARCore teraz dla kluczowych urządzeń Samsunga

Newsy

Google ARCore nie powinno być Wam już obce. Jednak cały czas nasz portal poznają nowy Czytelnicy, których serdecznie witamy, więc należy wyjaśnić, z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Otóż są to biblioteki, które pozwalają programistom wykorzystywać rozszerzoną rzeczywistość w swoich aplikacjach. Oczywiście wielu z nich tworzy swoje autorskie rozwiązania, ale to wiąże się z dodatkowymi ograniczeniami. Oczywiście ARCore też ma swoje braki. Niektórzy wskazują główną wadę w postaci kompatybilności. Tylko to z każdym miesiącem się zmienia. Tym razem Google wydało odpowiedni certyfikat dla tabletu i grupy smartfonów Samsunga.

Google ARCore kompatybilny z popularnymi urządzeniami Samsunga

google arcore najlepsze aplikacje

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W tym miesiącu nowościami w ramach wsparcia Google ARCore były takie smartfony jak OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, Asus Zenfone 6, Sony Xperia 1 czy też Xiaomi Mi 9. Samsung postanowił grupowo podejść do kontroli i tym sposobem wśród nowości wspierających biblioteki Amerykanów, znajdziemy:

Niemalże cała seria Galaxy A została uwzględniona. Siłą rzeczy tylko najsłabsze modele zostały pominięte.

Zobacz też: Laptopy Huawei będą żyły!

Nadal wiele osób może się zastanawiać, po co tak właściwie im te biblioteki ARCore. Przecież rozszerzona rzeczywistość praktycznie nie istnieje. W takim razie weźmy za przykład Mapy Google, które mogą oprowadzać Was po okolicy. Pomijam już takie kwestie jak wszelkie nalepki w Snapchat’cie czy też w aplikacjach Facebooka — tak, to też rozszerzona rzeczywistość.

 

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x