Galaxy A70s w Geekbench

Samsung Galaxy A70s – smartfon, którym firma pokaże ewolucję aparatów

Newsy

Wiele osób uważa, że Samsung został w tyle pod względem stosowanych aparatów. Na pewno Koreańczycy nie przodują we wdrażaniu nowych technologii, ale wszelkie braki szybko nadrabiają. Jednak na samą jakość zdjęć i filmów z pewnością nie można narzekać. Mimo wszystko liderowi mobilnego rynku nadal zdarza się wychodzić przed szereg, czego dowodem jest aparat 64 MPx, a właściwie matryca ISOCELL Bright GW1. Zaprezentowana niedawno, ma już swojego pierwszego potencjalnego użytkownika w postaci Samsunga Galaxy A70s.

Samsung Galaxy A70s typowany na pierwszego smartfona z aparatem nowej generacji

samsung galaxy a70 prezentacja wyglad specyfikacja cena

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Oczywiście pierwsze wzmianki, które pojawiły się w Sieci po prezentacji omawianej matrycy, dotyczyły aparatu dla Galaxy Note10. My wiemy, że faktycznie nastąpi w tej materii zmiana dla tej serii, ale niekoniecznie musi to być zastosowanie Bright GW1. Ta według obecnych źródeł ma trafić do Galaxy A70s. Zapewne bazowy model, widoczny powyżej Galaxy A70, już doskonale znacie. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że to właśnie rodzina Galaxy A zostanie wykorzystana do sprawdzenia nowych rozwiązań. To już taki standard dla Samsunga, który ma od groma sensu.

Zobacz też: Xiaomi ewidentnie może być zadowolone z pierwszego kwartału.

Jednak Galaxy A70s wcale nie musi być pierwszym smartfonem z aparatem 64 MPx — w końcu jego premiera planowana jest na drugą połowę roku.. Być może będzie pierwszym z taką matrycą od Samsunga, ale niewątpliwie konkurencja nie śpi i takie Sony może już szykować odpowiednik. W końcu Qualcomm jednoznacznie zapowiedział, że 48 MPx to dopiero początek, a szykować się powinniśmy właśnie na 64 MPx, jak i 100 MPx. Pierwszy punkt już poznaliśmy, więc czekamy na drugi, równocześnie przypominając, że więcej megapikseli nie musi oznaczać lepszych jakościowo zdjęć.

 

Źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x