ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 6t mclaren edition

Termin premiery serii OnePlus 7 oficjalnie ujawniony – na co jeszcze czekamy?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Zgodnie ze wszelkimi zapowiedziami zapowiedzi i wszelkimi zapowiedziami plotek, OnePlus zdecydował się ujawnić, kiedy zamierza oficjalnie przedstawić światu swoje najnowsze smartfony. Nie jeden i być może nie dwa, bo jak zapewne doskonale wiecie, czekamy na OnePlus 7, OnePlus 7 Pro i najprawdopodobniej model z 5G. Firma postanowiła zrobić duży krok naprzód i zostawić nas z tańszym modelem z topowymi podzespołami oraz propozycją dla bardziej wymagających, która… będzie odczuwalnie droższa. W końcu coś za coś, a OnePlus 7 Pro ma się wyróżniać.

OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro ujrzą światło dzienne już 14 maja

Bez zaskoczenia. To właśnie 14 maja o 17 naszego czasu rozpocznie się konferencja, na której oficjalnie zostanie przedstawiona seria OnePlus 7. Tak właściwie to równocześnie będzie prowadzonych wiele wydarzeń. Główna prezentacja odbędzie się w Nowym Jorku. Niemniej nie zabraknie też miejsca dla fanów w Londynie i Indiach. Osobno, dwa dni później odbędzie się konferencja w Chinach. Oczywiście, jak to co roku bywa, zainteresowani mogą szykować się do zakupu biletów (20 dolarów). W końcu nie tylko media mają wstęp na to wydarzenie. Sprzedaż rozpocznie się 25 kwietnia i będzie trwała 48 godzin, ale zazwyczaj zaczyna ich brakować już po kilkunastu minutach.

Zobacz też: Mapy Google są ciekawe, czy jest Ci tłoczno.

Tymczasem warto pamiętać, że w maju poznamy nie tylko serię OnePlus 7. Wcześniej na Google I/O w końcu ujrzymy nowe Pixele, ale Chińczycy będą bezpośrednio walczyć z Asusem. Teoretycznie, bo od kilku miesięcy możemy podejrzewać, że dokładnie tego samego dnia świat ujrzy ZenFone 6, czyli bezpośredniego konkurenta dla OnePlus 7. Tym sposobem maj zapowiada się naprawdę ciekawie.

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy