wyglad oneplus 7

OnePlus już tłumaczy wyższą cenę OnePlus 7 Pro, a my poznajemy szczegóły aparatów

Newsy

Już jutro mamy oficjalnie poznać termin premiery OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Przy okazji mają też zostać odkryte karty tajemniczego modelu z modemem 5G, który jest zapowiadany od kilku miesięcy. To pierwszy raz, kiedy Chińczycy szykują tyle modeli jednocześnie, a co za tym idzie, zmienią się też ceny. Największa obawa tyczy się oczywiście OnePlus 7 Pro, który ma się wyróżniać między innymi specjalnym wyświetlaczem. To właśnie na nim ma spoczywać wyższa cena smartfona.

Wyświetlacz jest drogi, więc OnePlus 7 Pro też musi być drogi

OnePlus 7 wyglad design

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Prezes OnePlus, Pete Lau, opisuje wyświetlacz OnePlus 7 Pro w samych superlatywach. Firma już oficjalnie przyznaje, że nadchodzi właśnie taki model i będzie on prezentował obraz w 90 Hz. Jego cena jest podobno trzykrotnie wyższa od tradycyjnych paneli, które wykorzystywali Chińczycy. Dostawca najprawdopodobniej się nie zmieni i wciąż będzie to Samsung. W tym samym wywiadzie Pete Lau wypowiedział się między innymi na temat zwykłego OnePlus 7, który w stosunku do OnePlus 6T otrzyma nowszy układ obliczeniowy, lepsze aparaty i głośniki stereo. Jego cena ma kształtować się na poziomie 600 dolarów (~2300 złotych), podczas gdy dopisek Pro może zostać wyceniony na 800 dolarów (~3000 złotych). Jednak wróćmy do aparatów, które mają się składać z:

  • OnePlus 7:
    • 48 i 24 MPx (szerokokątny)
  • OnePlus 7 Pro:
    • 48 MPx, 16 MPx (f/2.2, szerokokątny) i 8 MPx (teleobiektyw, 3x zoom, f/2.4)

Zobacz też: Android Pie dla OnePlus 3 i OnePlus 3T jest coraz bliżej!

Przewidywany termin sprzedaży to 22 maj, a przynajmniej taką informację niechcący ujawnił amerykański oddział T-Mobile’a. Czy fani ucieszą się z tych zmian? Zapewne niektórzy będą zawiedzeni wyższymi cenami, ale z czasem na pewno się przyzwyczają.

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x