pixel 3a xl

Mogliśmy się tego spodziewać – Google zapowiada nowe Pixele

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Nie jestem fanem podejścia, jakie stosuje Google do prezentowania nowych urządzeń. Nie jestem w stanie powiedzieć, ile prawdy w tym, że to Amerykanie celowo ujawniają wszystko w przeciekach przed premierą, ale z pewnością poznanie małych i tańszych Pixeli na pół roku przed premierą nie jest niczym interesującym. Można podejrzewać, że gigant faktycznie tak robi, bo o nowej serii przez długi czas było cicho, aż ostatnio poznaliśmy ceny Pixela 3a i Pixela 3a XL. Tylko wspomniałem o premierze, o której do dzisiaj nic tak naprawdę nie wiedzieliśmy.

Zapowiedź nowych Pixeli — Google połączy przyjemne z pożytecznym

google zapowiedz pixel 3a xl

Oczywiście były podejrzenia, kiedy Google może przedstawić nowe smartfony. Właściwie to były to poszlaki od operatorów. Niemniej teraz pojawiła się oficjalna zapowiedź. Nowe Pixele zostaną ujawnione 7 maja podczas Google I/O 2019. Oczywiście oficjalnie nie wiadomo, o jakich urządzeniach mowa, ale jeśli nie będą to Pixel 3a i Pixel 3a XL, to… nie będę jedynym zaskoczonym. W końcu być może Pixel Watch ujrzy światło dzienne? Na pewno Google nawiązuje do premiery Avengers: Koniec Gry. W końcu wielu bohaterów Marvela pojawiło się w Playmoji, czyli ekskluzywnej dla Pixeli usłudze z rozszerzoną rzeczywistością.

Zobacz też: Jak oceniacie nowy wygląd Sklepu Play?

Mimo wszystko wciąż liczę, że Google może czymś zaskoczyć. W końcu premiera podczas Google I/O to coś nietypowego, co może wiązać się z kolejnymi nowościami. Niewątpliwie seria Pixel 3a ma oferować te same możliwości fotograficzne, co flagowe propozycje. Nikt nie powinien czuć się zaskoczony, jak Amerykanie dodadzą kolejne wyjątkowe cechy w zakresie zdjęć i filmów.

Źródło: The Verge

Sprawdź najnowsze wpisy