pixel 3a xl

Mogliśmy się tego spodziewać – Google zapowiada nowe Pixele

Newsy

Nie jestem fanem podejścia, jakie stosuje Google do prezentowania nowych urządzeń. Nie jestem w stanie powiedzieć, ile prawdy w tym, że to Amerykanie celowo ujawniają wszystko w przeciekach przed premierą, ale z pewnością poznanie małych i tańszych Pixeli na pół roku przed premierą nie jest niczym interesującym. Można podejrzewać, że gigant faktycznie tak robi, bo o nowej serii przez długi czas było cicho, aż ostatnio poznaliśmy ceny Pixela 3a i Pixela 3a XL. Tylko wspomniałem o premierze, o której do dzisiaj nic tak naprawdę nie wiedzieliśmy.

Zapowiedź nowych Pixeli — Google połączy przyjemne z pożytecznym

google zapowiedz pixel 3a xl

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Oczywiście były podejrzenia, kiedy Google może przedstawić nowe smartfony. Właściwie to były to poszlaki od operatorów. Niemniej teraz pojawiła się oficjalna zapowiedź. Nowe Pixele zostaną ujawnione 7 maja podczas Google I/O 2019. Oczywiście oficjalnie nie wiadomo, o jakich urządzeniach mowa, ale jeśli nie będą to Pixel 3a i Pixel 3a XL, to… nie będę jedynym zaskoczonym. W końcu być może Pixel Watch ujrzy światło dzienne? Na pewno Google nawiązuje do premiery Avengers: Koniec Gry. W końcu wielu bohaterów Marvela pojawiło się w Playmoji, czyli ekskluzywnej dla Pixeli usłudze z rozszerzoną rzeczywistością.

Zobacz też: Jak oceniacie nowy wygląd Sklepu Play?

Mimo wszystko wciąż liczę, że Google może czymś zaskoczyć. W końcu premiera podczas Google I/O to coś nietypowego, co może wiązać się z kolejnymi nowościami. Niewątpliwie seria Pixel 3a ma oferować te same możliwości fotograficzne, co flagowe propozycje. Nikt nie powinien czuć się zaskoczony, jak Amerykanie dodadzą kolejne wyjątkowe cechy w zakresie zdjęć i filmów.

 

Źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x