wyglad oneplus 7 design etui case

Zaczyna się! OnePlus już szykuje się do premiery serii OnePlus 7

Newsy

Dużo niewiadomych krąży wokół tegorocznych premier OnePlusa. Firma ma zamiar zdecydowanie rozszerzyć swoje portfolio, bo jednocześnie ma zostać zaprezentowanych o 200% więcej modeli niż zazwyczaj. Otóż nie czekamy tylko na OnePlus 7, ale też na OnePlus 7 Pro i model z 5G. Jednak o tym fani firmy powinni doskonale wiedzieć. Poznaliśmy już prawdopodobny termin konferencji, ale teraz przyszła pora na oficjalne budowanie napięcia.

Zapowiedź terminu premiery OnePlus 7

Pete Lau, czyli założyciel firmy OnePlus, postanowił nietypowo zapowiedzieć zapowiedź terminu premiery OnePlus 7. Już we wtorek mamy oficjalnie dowiedzieć się, kiedy nowe smartfony ujrzą światło dzienne. Szósta generacja urządzeń zapowiada się nad wyraz zaskakująco, że możemy szykować się na nowe otwarcie firmy na mobilny rynek. Niestety, niektórzy mogą czuć się zawiedzeni, bo to też sugeruje, że OnePlus chce zerwać z metką tanich flagowców. Dalej będą to flagowce, ale już niekoniecznie tanie. Bynajmniej najprawdopodobniej nie tyczy się to OnePlus 7 Pro. W końcu to prawdziwa rewolucja w portfolio Chińczyków.

Zobacz też: Xiaomi Mi 9 SE w Polsce — oto jego cena i oferta konkurencji.

Oczywiście bazowy model OnePlus 7 nadal zapowiada się na tańszą propozycję, ale czy odpowiednio tanią, co jego główny przeciwnik, czyli Xiaomi Mi 9? Osobiście nie sądzę, że matematycznej firmie uda się zejść do tego samego poziomu. Podczas gdy Mi 9 kosztuje w naszym kraju 1900 złotych, tak OnePlus 7 zapewne zacznie się cenić od 2200 złotych. Mimo wszystko pozytywne zaskoczenia zawsze są w cenie i chciałbym, aby tak było też teraz.

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x