wyglad oneplus 7

Wiemy już, czym wyróżni się OnePlus 7 Pro – to rewolucja!

Newsy

Wczoraj fani OnePlusa przeżyli swego rodzaju zwrot akcji, kiedy okazało się, że to na co czekają, stało się… czymś innym. Najprościej rzecz ujmując, wcześniej domniemany wygląd OnePlus 7 okazał się designem OnePlus 7 Pro. Z kolei nowy wygląd OnePlus 7 to… OnePlus 6TT. Tym sposobem ciężko spodziewać się od bazowego modelu czegoś spektakularnego. Jednak dopisek Pro może już to sugerować i kolejne poszlaki zdają się wszystko potwierdzać. Dlatego przyjrzyjmy się bliżej cechom szczególnym OnePlus 7 Pro.

Specyfikacja OnePlus 7 Pro to po części nowe otwarcie firmy

wyglad oneplus 7

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

OnePlus od zawsze chciał pokazywać, że można tworzyć smartfony z topowymi podzespołami, a przy tym nie wymagać zbyt wiele od portfeli klientów. Jednak z czasem marka dojrzała, modele drożały, jak każdy konkurent, więc przyszedł czas na poważne uderzenie. Nim prawdopodobnie będzie OnePlus 7 Pro, który nie będzie flagowy z oszczędnościami. Będzie flagowy, po prostu, a świadczyć mają o tym takie cechy, jak:

  • wyświetlacz o rozdzielczości QuadHD+ (Super AMOLED) z odświeżaniem 90 Hz
  • USB-C w standardzie 3.1
  • akumulator o pojemności 4000 mAh z szybkim ładowaniem Warp Charge (30 W)
  • głośniki stereo
  • trzy aparaty (z teleobiektywem i szerokokątnym obiektywem)

Co tu dużo mówić, jeszcze wodoszczelność, ładowanie indukcyjne, powrót gniazda słuchawkowego i OnePlus ponownie zdemoluje konkurencję. Oczywiście pod warunkiem, że cena będzie odpowiednia niska. Niestety, nie liczyłbym na to, podobnie jak na wprowadzenie którejkolwiek z wymienionych dodatkowo cech.

Zobacz też: Oppo Reno 5G pierwszym tego typu smartfonem w Europie!

Niemniej wiele osób może czuć się docenionych, bo od lat OnePlus był proszony o zwiększenie rozdzielczości wyświetlacza czy też głośniki stereo. Ekran z wyższym odświeżaniem docenią szczególnie gracze. O ile 90 Hz nie jest najlepszym wynikiem, to zdecydowana większość smartfonów oferuje 60 klatek na sekundę. Termin premiery serii OnePlus 7 na razie poznaliśmy nieoficjalnie, więc czekamy teraz na konkrety od producenta.

 

Źródło: Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x