oppo reno2 wyglad zapowiedz nowosci zmiany

Oppo Reno 3 bez płetwy nadal będzie się wyróżniać

Newsy

Niegdyś potrafiono narzekać na Sony, które nie ukrywało, że prezentuje dwie generacje flagowców rocznie i potwierdza to nazewnictwem. Konkurencja poniekąd to ukrywała, ale te czasy wyraźnie w tym roku minęły. Dobitnie pokazuje to Oppo, które w tym roku pokazało nową serię Reno, niedawno kolejną generację Reno2, a niedługo mamy poznać Reno 3. Chińczycy oficjalnie zapowiedzieli nowość w ramach premiery Color OS 7 na bazie Androida 10. Niedługo musieliśmy czekać na pierwsze przecieki dotyczące specyfikacji i ceny Reno 3, a teraz do gry wchodzą kolejne szczegóły.

Oppo Reno 3 bez płetwy, ale i tak się wyróżni

oppo reno 3 wyciecie na aparat

Jeśli wierzyć tajemniczym źródłom, to powyższy zrzut ekranu pochodzi właśnie z Oppo Reno 3. Jak możecie zobaczyć, lewy górny róg nie jest zagospodarowany, co oznacza, że pojawi się w wyświetlaczu wycięcie na sam aparat. Najprawdopodobniej pojedynczy, ale w ten sposób firma zrezygnuje z wind i charakterystycznej płetwy. Oczywiście Reno Z i Reno Ace stawiają na wąskiego notcha, więc nie będzie to pierwszy wyjątek. Reno 3 prawdopodobnie będzie bezpośrednią odpowiedzią dla Redmi K30. W końcu Oppo ma postawić na tanie 5G z niezaprezentowanym jeszcze układem Snapdragon 735 oraz wyświetlaczem 90 Hz. Kluczowe w tym wszystkim jest to, że będzie to jednostka z modemem obsługującym Dual SIM 5G. Nie powinno też zabraknąć głównego aparatu z matrycą 60 MPx.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Huawei pozywa specjalistów o zniesławienie.

Niemniej nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie Reno 3 zostanie oficjalnie przedstawione. Mowa jest jedynie o grudniu, więc teoretycznie długo nie będziemy musieli czekać. Tymczasem sprawdźcie, jak sprawdziły się poprzednie smartfony od Oppo w naszych recenzjach:

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x