Niegdyś potrafiono narzekać na Sony, które nie ukrywało, że prezentuje dwie generacje flagowców rocznie i potwierdza to nazewnictwem. Konkurencja poniekąd to ukrywała, ale te czasy wyraźnie w tym roku minęły. Dobitnie pokazuje to Oppo, które w tym roku pokazało nową serię Reno, niedawno kolejną generację Reno2, a niedługo mamy poznać Reno 3. Chińczycy oficjalnie zapowiedzieli nowość w ramach premiery Color OS 7 na bazie Androida 10. Niedługo musieliśmy czekać na pierwsze przecieki dotyczące specyfikacji i ceny Reno 3, a teraz do gry wchodzą kolejne szczegóły.

Oppo Reno 3 bez płetwy, ale i tak się wyróżni

oppo reno 3 wyciecie na aparat

Jeśli wierzyć tajemniczym źródłom, to powyższy zrzut ekranu pochodzi właśnie z Oppo Reno 3. Jak możecie zobaczyć, lewy górny róg nie jest zagospodarowany, co oznacza, że pojawi się w wyświetlaczu wycięcie na sam aparat. Najprawdopodobniej pojedynczy, ale w ten sposób firma zrezygnuje z wind i charakterystycznej płetwy. Oczywiście Reno Z i Reno Ace stawiają na wąskiego notcha, więc nie będzie to pierwszy wyjątek. Reno 3 prawdopodobnie będzie bezpośrednią odpowiedzią dla Redmi K30. W końcu Oppo ma postawić na tanie 5G z niezaprezentowanym jeszcze układem Snapdragon 735 oraz wyświetlaczem 90 Hz. Kluczowe w tym wszystkim jest to, że będzie to jednostka z modemem obsługującym Dual SIM 5G. Nie powinno też zabraknąć głównego aparatu z matrycą 60 MPx.

Zobacz też: Huawei pozywa specjalistów o zniesławienie.

Niemniej nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie Reno 3 zostanie oficjalnie przedstawione. Mowa jest jedynie o grudniu, więc teoretycznie długo nie będziemy musieli czekać. Tymczasem sprawdźcie, jak sprawdziły się poprzednie smartfony od Oppo w naszych recenzjach:

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.