ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
xiaomi mi mix 3 wysuwany aparat

Xiaomi Mi Mix 3 na prawdziwych zdjęciach już tak bardzo nie zachwyca

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Nie ukrywam, że wszelkie zapowiedzi Mi Mix 3 w ostatnich dniach naprawdę zaintrygowały mnie, co do tego smartfona. Niewątpliwie bardziej czekam na nowy model Xiaomi, aniżeli OnePlus, czyli OnePlus 6T. Jednak tam, gdzie kończy się marketing, pojawia się rzeczywistość i bardzo często zderzenie ze ścianą problemów. O tych póki co jeszcze nic nie wiemy i oby w ogóle ich nie było, ale do Sieci trafiły pierwsze zdjęcia urządzenia. Koniec z grafikami, sztucznymi filmami i innymi zagrywkami. Czas poznać prawdziwy wygląd Xiaomi Mi Mix 3.

Wygląd Xiaomi Mi Mix 3 zdradza, że nie na wszystkie rewolucje starczyło czasu lub budżetu

Jak możecie ujrzeć powyżej, czytnik linii papilarnych trafił na tył urządzenia. Zabraknie go na frontowej powierzchni, co też mogliśmy się wcześniej domyślać. Po prostu zabrakło miejsca, jeśli cały front ma być na szynach. Tyle w teorii, w praktyce równie dobrze może oznaczać to oszczędności lub inne problemy. Niemniej korzystanie z niego być może nie będzie konieczne, jeśli odsłaniany poprzez wysunięcie element będzie zawierał specjalny system do rozpoznawania użytkownika. Ciężko ocenić, czy będzie to wspomaganie laserowe rodem z Xiaomi Mi 8 czy też Pocophone F1, czy też pełne skanowanie 3D twarzy znane z Xiaomi Mi 8 Explorer Edition.

xiaomi mi mix 3 zapowiedz

Nad wyraz też potwierdziło się to, co zapowiadano kilka miesięcy temu – ramki wokół wyświetlacza z materiału prasowego na materiał prasowy rosną, a na prawdziwym zdjęciu doskonale widzimy, że są jeszcze większe.

wyglad xiaomi mi mix 3 prawdziwe zdjecie

Jednak, żeby nie pisać tylko negatywnie, najprawdopodobniej pojawi się specjalna, biała, ceramiczna wersja specjalna. Zapewne też limitowana, ale specjalna z tego względu, że stworzona we współpracy z Muzeum Brytyjskim. Xiaomi coraz częściej pokazuje, że Europejczycy mają wkład w tworzenie ich urządzeń, ale jakie to ma znaczenie w praktyce?

Zobacz też: Pobierz już dziś POCO Launcher.

Jednak 10 GB RAM najprawdopodobniej nic nie zabierze. Najprawdopodobniej, bo równie dobrze może to być specjalna wersja, która będzie równie szeroko dostępna, co wspomniany Mi 8 Explorer Edition. To oznacza, że więcej będzie się o nim mówić, aniżeli widzieć. Tym sposobem zasiano trochę ziarna niepewności, co do faktycznych rewolucji w Mi Mix 3. Czy też technologia 5G zachęca Was do kupna?

źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy