ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Rosja wykluczona z MWC 2022

Targi MWC 2020 pod znakiem zapytania – w piątek dowiemy się, czy na pewno się odbędą

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Targi Mobile World Congress 2020 planowo mają się rozpocząć w poniedziałek 24 lutego. Niestety jest spora szansa, że w ogóle się nie odbędą, bo z powodu trwającej w najlepsze epidemii koronawirusa bardzo wiele firm odwołało już swój przyjazd. Według najnowszych informacji już w piątek dowiemy się, czy tegoroczne targi MWC nie zostaną anulowane.

Targi MWC 2020 – czy się odbędą? Nie wiadomo

MWC 2020

Koronawirus wybrał sobie termin wyjątkowo nieprzyjazny dla tegorocznych targów MWC. Z jego powodu wiele branżowych gigantów takich jak m.in. Intel, Vivo, Nvidia, LG oraz Sony i Amazon zrezygnowało z przyjazdu na wydarzenie. Firmy nie chcą ryzykować zdrowia lub nawet życia swoich pracowników, co jest jak najbardziej zrozumiałe. Jak donosi hiszpańska gazeta La Vanguardia, w piątek członkowie organizacji GSMA zasiądą przy jednym stole i omówią obecną sytuację.

Zobacz także: „Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy” – nowa, świetna oferta w T-Mobile

Spotkania tego typu odbywają się każdego roku, więc tegoroczne nie jest niczym nadzwyczajnym, jednak tym razem osoby odpowiedzialne będą musiały podjąć decyzję, czy zaryzykować i mimo wszystko zorganizować MWC 2020, czy całkowicie anulować wydarzenie. Na chwilę obecną nie wiadomo, do której decyzji GSMA przychyla się bardziej. Niestety jest spora szansa, że MWC 2020 się nie odbędzie, bo z obecności na targach zrezygnowało już tak wiele dużych firm, że po prostu nie będzie tam czego oglądać. Co więcej, do piątku zapewne MWC odpuści sobie jeszcze więcej znanych marek.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy