MWC zwrot pieniędzy

Targi MWC 2020 pod znakiem zapytania – w piątek dowiemy się, czy na pewno się odbędą

Newsy

Targi Mobile World Congress 2020 planowo mają się rozpocząć w poniedziałek 24 lutego. Niestety jest spora szansa, że w ogóle się nie odbędą, bo z powodu trwającej w najlepsze epidemii koronawirusa bardzo wiele firm odwołało już swój przyjazd. Według najnowszych informacji już w piątek dowiemy się, czy tegoroczne targi MWC nie zostaną anulowane.

Targi MWC 2020 – czy się odbędą? Nie wiadomo

MWC 2020

Koronawirus wybrał sobie termin wyjątkowo nieprzyjazny dla tegorocznych targów MWC. Z jego powodu wiele branżowych gigantów takich jak m.in. Intel, Vivo, Nvidia, LG oraz Sony i Amazon zrezygnowało z przyjazdu na wydarzenie. Firmy nie chcą ryzykować zdrowia lub nawet życia swoich pracowników, co jest jak najbardziej zrozumiałe. Jak donosi hiszpańska gazeta La Vanguardia, w piątek członkowie organizacji GSMA zasiądą przy jednym stole i omówią obecną sytuację.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: „Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy” – nowa, świetna oferta w T-Mobile

Spotkania tego typu odbywają się każdego roku, więc tegoroczne nie jest niczym nadzwyczajnym, jednak tym razem osoby odpowiedzialne będą musiały podjąć decyzję, czy zaryzykować i mimo wszystko zorganizować MWC 2020, czy całkowicie anulować wydarzenie. Na chwilę obecną nie wiadomo, do której decyzji GSMA przychyla się bardziej. Niestety jest spora szansa, że MWC 2020 się nie odbędzie, bo z obecności na targach zrezygnowało już tak wiele dużych firm, że po prostu nie będzie tam czego oglądać. Co więcej, do piątku zapewne MWC odpuści sobie jeszcze więcej znanych marek.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x