xiaomi mi a3 specyfikacja wyglad cena debiut premiera oficjalnie nfc

Nieoficjalny Android 10 – tym razem dla popularnych średniaków

Newsy

Średnio co dwa tygodnie możemy zebrać dla Was kolejne smartfony, które mogą pochwalić się działaniem pod kontrolą Androida 10. Oczywiście w nieoficjalnym wydaniu. Tym razem do gry wchodzą modele, które w momencie premiery były ustawiane na średniej półce cenowej. W końcu pamiętajcie, że w ramach nieoficjalnych aktualizacji wiek urządzenia schodzi na dalszy plan. Nie ma mowy, że dla danej firmy już nie opłaca się wyadawać nowego systemu, a liczy się zaangażowanie deweloperów. W takim razie przyjrzyjmy się, którzy użytkownicy mogą sprawdzić nowe oprogramowanie pośrednio od Google.

Nieoficjalny Android 10 zawitał na znane i lubiane średniaki

moto g5s plus

Tradycji musi stać się zadość, więc zaczynamy od Xiaomi. Względnie młody Mi A3 zapewne niedługo doczeka się Androida 10, ale już może sprawdzić go w nieoficjalnym wydaniu. Co ciekawe nie mówi się o poważnych błędach, a samych wydań jest kilka – Pixel Experience, AtomOS i Paranoid. Drugi średniak to dwuletnia Motorola Moto G5S Plus, która jednak z Androidem 10 ma problemy z Magisk i WebView w przeglądarce internetowej. Na dalszy ogień przypominamy sobie LeEco Le 2 z 2016 roku, który może poznać nowy system, ale jego stabilność jeszcze jest daleka od idealnej. Zdecydowanie najstarszym reprezentantem dzisiejszego zestawienia jest Samsung Galaxy A5 z 2015 roku, który poznał świat z KitKatem na pokładzie. Android 10 dla niego nie wspiera jedynie podświetlenia przycisków pod ekranem. Odcinek nieoficjalnego Androida 10 kończymy tabletem od Huawei w postaci MediaPad M3 Lite. Dedykowane mu, ponownie nieoficjalne, wydanie LineageOS 17 nie jest idealne i nie działa na przykład aparat.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Skusisz się na odnowione Diablo 2?

Na koniec tradycyjnie nowych Czytelników zachęcam do sprawdzenia, czy ich model nie pojawił się w jednym z poprzednich odcinków serii Nieoficjalny Android 10:

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x