samsung galaxy tab s5e oficjalnie

Android 10 nieoficjalnie – 5 smartfonów i 1 tablet

Newsy

Pojęcie Android 10 nieoficjalnie to już poniekąd cykl, który, mimo że bez konieczności domysłów, tak stał się nazwą tej serii. Serii, w której przedstawiam Wam listę smartfonów, mogących pochwalić się możliwością instalacji najnowszej wersji system od Google. W niewielu przypadkach użytkownicy mogą liczyć na dalsze wsparcie producenta, więc jest to też jedyna droga, aby faktycznie zobaczyć, co nowego wnosi Android 10. Tym razem pojawia się też pierwszy tablet w zestawieniu.

Pierwszy tablet nieoficjalnie otrzymuje Androida 10

oneplus 5t 5 6 odblokowanie twarza

Jednak czym byłoby zestawienie, gdyby nie pojawiły się smartfony Xiaomi. Popularność tej marki też objawia się tym, że łatwiej o dewelopera, który przygotuje nieoficjalne oprogramowanie. Na dzień dobry idzie Redmi 6 Pro, dla którego wydanie Androida 10 podobno jest bez błędów. Dalej znajdziemy Redmi Note 4, który może pochwalić się Lineage OS 17, ale z potencjalnym problemem z działaniem czytnika linii papilarnych. Pozostajemy w Chinach i zmierzamy do OnePlus 5 oraz OnePlus 5T. Do użytkowania na co dzień bym nie polecał crDroid 6.0, gdyż nie działa na przykład Bluetooth i suwak profilu dźwięku.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
samsung galaxy tab s5e glosniki harman kardon

Tymczasem przenieśmy się do Korei Południowej, gdzie to LG V30 doczekało się też Lineage OS 17. Oprogramowanie jest w wersji alpha, więc traktujcie je w głównej mierze jako ciekawostkę. Na koniec został Samsung Galaxy Tab S5e, czyli ten pierwszy tablet, który nieoficjalnie poznał Androida 10. Również w odmianie Lineage OS 17, ale tym razem podobno bez błędów.

Zobacz też: Realme X2 oficjalnie zadebiutował.

Na koniec tradycyjnie czekam na linki od Was, jak ostatnio — w ten sposób listy zaczną szybciej rosnąć, a jeśli chcecie poznać poprzednie, to oto linki:

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x