ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 7t pro wyglad specyfikacja mclaren edition

Wygląd i specyfikacja OnePlus 7T Pro z wersją McLaren w Sieci! Czas podzielić rodzeństwo

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wielkimi krokami nadchodzi miesiąc premier. Tak jak w zeszłym roku to październik wiązał się z przedstawianiem wielu innowacyjnych modeli, tak teraz wiele wskazuje na to, że wrzesień nim zostanie. Czekamy na nowe iPhone’y, serię Huawei Mate 30, ale też odświeżone modele od OnePlusa. W przypadku tej ostatniej firmy to jednak OnePlus TV będzie grał główną rolę, ale smartfony też zostaną pokazane. O ile o OnePlus 7T wiemy już naprawdę wiele, tak teraz przyszedł czas na ujawnienie wyglądu i specyfikacji OnePlus 7T Pro.

OnePlus 7T Pro doczeka się też wersji McLaren — wygląd smartfonów trafił do Sieci

Jak sami widzicie, dużych zmian nie ma i naprawdę trzeba doszukiwać się różnic. O ile pojawiają się nowe kolory i sama wersja McLaren (Senna w OnePlus 7T), tak konstrukcja pozostaje praktycznie bez zmian. OnLeaks, czyli źródło grafik zaznacza, że są to wczesne dane CAD, ale ostatecznie nie mogą się drastycznie różnić od tego, co faktycznie poznamy. Tym samym wiemy, że po raz kolejny nadchodzi odsłona McLaren, która zadebiutowała też rok temu w ramach wariacji OnePlus 6T, który dostał czytnik linii papilarnych w ekranie i stracił gniazdo słuchawkowe. Sama odmiana McLaren mogła poszczycić się szybkim ładowanie Warp Charge 30. Czy w tym roku będzie podobnie? Niejako tak, ale specyfikacja OnePlus 7T Pro ma pozostać taka sama niezależnie od wersji, z jedną różnicą:

  • 6,7-calowy wyświetlacz AMOLED QuadHD 90 Hz zakrzywiony na krawędziach
  • układ Snapdragon 855 Plus
  • 8 lub 12 GB RAM (więcej w McLaren Edition)
  • 256 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika
  • aparaty:
    • tył: 48 MPx, 16 MPx (szerokokątny), 8 MPx (teleobiektyw)
  • akumulator o pojemności 4085 mAh (Warp Charge 30T)
  • Android 10

Największą niewiadomą pozostaje kwestia, czym jest litera T w technologii ładowania. Można się spodziewać, że pełna moc 30 W będzie dostępna przez dłuższy czas regenerowania ogniwa, co pośrednio skróci cały proces. Niemniej wszelkie zmiany w specyfikacji sprowadzają się wyłącznie do nowszego układu obliczeniowego. Za to w zakresie oprogramowania mają pojawić się różne udoskonalenia i nasza uwaga jest przyciągana do aplikacji aparatu.

Zobacz też: Poznajcie już oficjalnie Oppo Reno2!

Tym samym widzimy już, że zdecydowanie więcej przemian czeka OnePlus 7T, aniżeli OnePlus 7T Pro. Tak naprawdę ciężko w tym drugim doszukiwać się w ogóle możliwości ulepszeń, ale też wygląd się nie zmienia, co może głównie zaskakiwać. Niemniej jeszcze jest trochę czasu, aby odkrywać kolejne tajemnice matematycznej firmy.

Źródło: XDA Developers

Sprawdź najnowsze wpisy