W tym roku nietypowo plotki dotyczące odświeżenia smartfonów OnePlusa nie są zbyt popularne. Teoretycznie firma niewiele może poprawić, ale też w głównej mierze na pierwszym planie jest OnePlus TV. Niemniej to nie oznacza, że zapominamy o OnePlus 7T – po prostu informacji na jego temat jest naprawdę mało. Jednak teraz do gry wchodzi wygląd tego smartfona, który… potwierdza wcześniejsze przypuszczenia. Tym samym w głównej mierze to tył zostanie odmieniony.

Wygląd OnePlus 7T bez tajemnic — główna zmiana to aparat

Nie widać, żeby miało wrócić gniazdo słuchawkowe. To zdecydowanie trzeba było wyjaśnić na samym początku. Tymczasem przejdźmy do tego, co się zmieniło, czyli tył. Aparat teoretycznie nawiązuje do tego:

Bezprzewodowe ładowanie Huawei Mate 30

Oczywiście wiemy dzisiaj, że Huawei Mate 30 Pro będzie wyglądał nieco inaczej. Skąd w takim razie to podobieństwo? Siłą rzeczy wynika ze źródeł tworzenia tego typu renderów, czyli danych CAD, które nie zawierają szczegółów, a same wymiary. W ten sposób OnePlus 7T ma mierzyć 161,2 x 74,5 x 8,3 mm, co przekłada się na 6,5-calowy wyświetlacz FullHD+ (6,4-cali z zaokrągleniami). Nadal pozostaje notch, a w ramach specyfikacji ma nie zabraknąć Snapdragona 855 Plus, 8 GB RAM i 256 GB wbudowanej pamięci na pliki użytkownika.

Zobacz też: Google ograniczy funkcje społecznościowe YouTube.

W ramach aparatów pojawi się główna matryca 48 MPx od Sony (IMX586), więc w tej kwestii dużych zmian się nie spodziewajmy. Za to widać dodatkową matrycę, której najprawdopodobniej będzie towarzyszyć obiektyw szerokokątny. Według źródła w drodze jest też odmiana Senna, która siłą rzeczy będzie stanowić następcę dla OnePlus 6T McLaren Edition. Ponownie pojawi się jeszcze szybsze ładowanie? Tego mamy dowiedzieć się 26 września. Tym samym teraz czekamy na szczegóły dotyczące OnePlus 7T Pro.

Źródło: Twitter (OnLeaks)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.