OnePlus otwiera się na nowe rynki. Firma niedawno zapowiedziała bowiem, że planuje stworzyć swój pierwszy telewizor z systemem Android TV. Ostatnio poznaliśmy jego specyfikację, a także dowiedzieliśmy się, że będzie to urządzenie premium, więc na niską cenę nie mamy co liczyć. Teraz CEO OnePlusa zdradził, że opisywane urządzenie będzie wspierane naprawdę długo.

OnePlus TV z długim wsparciem producenta

oneplus tv specyfikacja procesor

OnePlus wręcz słynie z regularnych i terminowych aktualizacji do swoich smartfonów. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że firma zamierza także aktywnie wspierać swoje nadchodzące dziecko – telewizor, rzecz jasna. W poście na forum OnePlusa, Pete Lau, CEO firmy opublikował nieco nowych informacji dotyczących tytułowego urządzenia. Najważniejszą z nich zdecydowanie jest ta, która mówi o długim okresie wsparcia.

Zobacz także: Rejestracja na Facebooku jest i zawsze będzie darmowa? To już nie takie pewne

Otóż z posta dowiadujemy się, że dzięki ścisłej współpracy OnePlusa z Google, ten pierwszy będzie w stanie zaoferować przynajmniej 3 lata aktualizacji dla swojego nadchodzącego telewizora. Słowem klucz jest tutaj „przynajmniej”, które znając OnePlusa, wskazuje na to, że w rzeczywistości urządzenie będzie wspierane jeszcze dłużej. Sprzęt wejdzie do sprzedaży już we wrześniu. Z początku będzie można go kupić tylko w Indiach, jednak z czasem ma trafić także do Ameryki Północnej i Europy.

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.