Redmi Note 7s

Redmi jest już gotowe na 64 MPx – nowy smartfon w drodze

Newsy

To nie liczba rdzeni w procesorze świadczy o wydajności układu tak samo, jak liczba megapikseli w aparacie bardzo często nie ma żadnego związku z jakością zdjęć. Wiem, że to oczywiste dla większości z Was, ale jeśli choć jedna nowa osoba pozna tę tajemną wiedzę, to będę zadowolony. Producenci niewątpliwie też są tego świadomi, ale marketing rządzi się swoimi prawami. Szczególnie takiej marki jak Redmi, która musi rzucać się w oczy. Aparat 64 MPx stanowi do tego świetną okazję, której Chińczycy nie marnują.

Smartfon Redmi z aparatem 64 MPx zapowiedziany

xiaomi redmi 64 mpx samsung aparat zapowiedz

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

O tym, że Redmi chce wykorzystać aparat z matrycą 64 MPx nasi stali Czytelnicy już z pewnością wiedzą. Jednak teraz mamy co do tego oficjalne potwierdzenie. O ile era 48 MPx jeszcze trwa w najlepsze, tak zapowiadanie kolejnej generacji łączenia 4 pikseli w jeden już następuje. Tym samym wynikowe zdjęcie będzie miało rozmiar 16 MPx, ale z pewnością pojawią się tryby, które pozwolą na wykorzystanie każdego piksela. Dlatego też Redmi zwraca uwagę na detale, bo to one mają okazać się kluczowymi dla samych zdjęć.

Zobacz też: Sony Xperia 1R – czas na wyświetlacze 5K!

Obecnie marka żyje wprowadzeniem do Indii serii Redmi K20, więc na premierę nowych urządzeń nie ma co liczyć. Swoją drogą, czy też uważacie, że petycja w sprawie wysokich cen to przegięcie? Cóż… Redmi na razie nie odpowiedziało, tak samo, jak nie zapowiedziało, czy smartfon z aparatem 64 MPx wykorzysta matrycę Samsunga, czy też będzie to zupełnie coś jeszcze nam oficjalnie nieznanego. Tymczasem szykujmy się na kolejny skok — tym razem do 108 MPx, które mają zagościć w urządzeniach mobilnych w przyszłym roku.

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x