Tapety dla Galaxy S10 docenione przez Samsunga — kolejne przykłady

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Premiera serii Galaxy S10 sprawiła, że Samsung na szerszą skalę zaistniał w świecie mobilnym z wycięciem w ekranie. Oczywiście na rynku znajdziemy też Galaxy M10, Galaxy M20, Galaxy M30, nie zapominając o Galaxy A6s, ale to jednak flagowe propozycje odbiły się szerokim echem na rynku. Mimo wszystko to, co zrobił Internet, to przerasta wszelkie oczekiwania. Po prostu zamienili wadę w zaletę — tapety dla Galaxy S10 i Galaxy S10+ po prostu sprawiają, że wycięcie staje się wyjątkowe.

Samsung docenia tapety dla Galaxy S10

Samsung postanowił nie udawać, że problem nie istnieje, a na deser docenia autorów. W powyższej serii tweetów znajdziecie najciekawsze tapety dla Galaxy S10 i Galaxy S10+. Możecie zobaczyć, jak one wyglądają na samym urządzeniu oraz oczywiście je pobrać. Oczywiście nie można też zapominać o Galaxy S10e. Wyróżnione tapety pochodzą z Reddita — są autorstwa użytkowników OfficerOtaku oraz DarkRosatt. Nie da się ukryć, że Koreańczycy nie poszli typowo dla zabawy, a bardziej dla wyglądu. Nikogo nie powinno dziwić, że firma nie wybrała Kima Dzong Una z lornetką. Niemniej te tapety dla Galaxy S10 już polecał Wam Kacper.

Zobacz też: Czy warto martwić się o promieniowanie 5G w Polsce?

Jakby nie patrzeć, takie grafiki są ciekawym rozwiązaniem dla wycięć w wyświetlaczu. Przykład Samsunga potwierdza, że firma ma zdecydowanie największe zainteresowanie na świecie. W końcu Galaxy S10 nie jest pierwszym smartfonem z tego typu wycięciem z najwyższej półki. Ktoś jeszcze pamięta Honora View 20? Dopiero po tym, jak zaczęły pojawiać się propozycje dla Samsunga, to do Sieci trafiły odpowiedniki dla chińskiego modelu.

Źródło: Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy