Rodzina Galaxy S10 to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych, o ile nie najgłośniejsza premiera tego roku. „Trójca” zadebiutowała ledwie kilkanaście dni temu, jednak użytkownicy już znaleźli ciekawy sposób na wykorzystanie wycięcia na przednie aparaty w Galaxy S10+. Sprzedaż Galaxy S10 może i nie zachwyca, jednak ja planuje kupić któryś z tych smartfonów. Przymierzam się konkretnie do Galaxy S10 lub Galaxy S10+. Jeśli wybiorę tego drugiego, to z pewnością skorzystam z jednej z poniższych tapet.

Zabawne tapety na Galaxy S10+ – użytkownicy znaleźli ciekawy sposób na „zamaskowanie” wycięcia

galaxy s10e

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Powyżej widzicie mojego faworyta. Jeśli kupię Galaxy S10+, to będzie to moja tapeta. Fani wpadli jednak na o wiele więcej ciekawych pomysłów, których część możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz także: Stosunek ceny do jakości w AMD jest bezkonkurencyjny

Nie da się ukryć, że niektórzy są naprawdę kreatywni. Co więcej nie sposób się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że wszystkie te pomysły wyglądają naprawdę fajnie. O ile z początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego wycięcia, tak myślę, że teraz mógłbym się do niego przekonać. Powyższe tapety to tylko przykłady kreatywności użytkowników Galaxy S10+, bo podobnych „dzieł” z pewnością można jeszcze znaleźć o wiele więcej. W przypadku Galaxy S10e i Galaxy S10 użytkownicy też wpadli na kilka ciekawych pomysłów, jednak są one zdecydowanie mniej spektakularne niż w przypadku S10+.

Źródło: techweez
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.