Dzienikarz i prezenter Krzysztof Stanowski na konferencji, siedzący uśmiechnięty z mikrofonem.

Krzysztof Stanowski odpala nowy projekt. Podał szczegóły w specjalnej wiadomości

2 minuty czytania
Komentarze

Po głośnym rozstaniu Krzysztofa Stanowskiego z Kanałem Sportowym dosyć jasne było, że dziennikarz wkrótce ruszy z autorskim projektem. Okazuje się, że to już dziś 41-latek rozpoczął proces promowania swojego nowego kanału na YouTube – Kanału Zero.

Kanał Zero – tajemniczy projekt Krzysztofa Stanowskiego

Krzysztof Stanowski odpala nowy projekt
fot. Kanał Sportowy

Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach atmosfera wokół Kanału Sportowego była wyjątkowo napięta. Eskalacja konfliktu na linii zarząd spółki-Krzysztof Stanowski przypadła na niedawny Hejt Park, podczas którego dosyć mocno o swoim byłym już współpracowniku wypowiedział się Mateusz Borek. Ostatecznie wszystko wskazuje na to, że 41-letni dziennikarz sprzedał swoje udziały w Kanale Sportowym, a jego nowym „oczkiem w głowie” został… Kanał Zero!

Taką nazwę nosi bowiem nowy kanał na YouTube, którego promocję za pośrednictwem WhatsAppa oraz platformy X rozpoczął Stanowski. W dosyć tajemniczej wiadomości dziennikarz poprosił o zasubskrybowanie Kanału Zero, ponieważ to właśnie tam w najbliższej przyszłości będziemy mogli oglądać materiały z jego udziałem. Co więcej, w projekt mają być zaangażowani także inni twórcy.

fot. Borys Francuz/Android.com.pl

Zobacz też: Viaplay się nie poddaje. Serial na podstawie prozy Kinga trafia do streamingu

Niestety aktualnie Kanał Zero nie zawiera żadnych treści, a w jego opisie znajdziemy informację o tym, że start projektu zaplanowano na 1 lutego 2023 roku. Co ciekawe to właśnie do tej daty codziennie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych dni odlicza Krzysztof Stanowski.

Cóż, wszystko wskazuje na to, że od ostatnich decyzji 41-latka nie ma już odwrotu, a jego rozstanie z Kanałem Sportowym zostało potwierdzone na każdy możliwy sposób. Co więcej, zapowiedzenie Kanału Zero sprawia, że Stanowski narzucił na sobie dodatkową presję – w końcu każdy jego projekt wiąże się ze sporą medialnością, a nie inaczej jest w przypadku tego najnowszego, który już teraz jest szeroko komentowany między innymi na platformie X.

Skoro interesuje Cię świat polskiego internetu i YouTube’a, być może korzystasz też ze Snapchata? Jeśli tak, z pewnością przyda ci się nasz poradnik krok po kroku dotyczący tego, jak odzyskać dni na Snapie.

Źródło: WhatsApp fot. Facebook/ Krzysztof Stanowski

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.