grafika ilustrująca artykuł Gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli 10 Fast X Fot Universal Pictures
LINKI AFILIACYJNE

Szybcy i wściekli 10 w końcu wjeżdżają do streamingu. Jest data premiery

2 minuty czytania
Komentarze

Platforma streamingowa SkyShowtime przyszykowała mnóstwo nowości na grudzień, a wśród nich znajdziemy być może najbardziej kiczowaty film tego roku. Niemniej Szybcy i wściekli 10, bo o tym tytule mowa na pewno przyciągnie do serwisu tysiące widzów, którzy będą chcieli zaznajomić się z tą produkcją, chociażby ze względu na szacunek do starszych odsłon serii.

Szybcy i wściekli 10 wkrótce na SkyShowtime

Szybcy i wściekli fast X

Jeśli zastanawialiście się gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli – już spieszymy z odpowiedzią. Najnowsza odsłona kultowej serii trafi do biblioteki filmów serwisu SkyShowtime już 17 grudnia tego roku. Tydzień później swój debiut w streamingu zaliczy także Super Mario Bros, czyli jedna z najchętniej oglądanych produkcji tego roku. Ostatni miesiąc tego roku w omawianej właśnie platformie streamingowej przyniesie nam jeszcze między innymi Transformers: Przebudzenie bestii. Zresztą zbiór nowości, które pojawią się w serwisie znajdziecie poniżej.

Filmowe nowości na SkyShowtime – grudzień 2024

  • Book Club: Następny rozdział – 10 grudnia
  • Transformers: Przebudzenie bestii – 15 grudnia
  • Szybcy i wściekli 10 – 17 grudnia
  • Lawmen: Bass Reeves – 18 grudnia
  • Super Mario Bros. Film – 24 grudnia

Od kiedy Dom Toretto rozpoczął swoją przygodę w świecie nielegalnych wyścigów po ulicach Los Angeles, razem z rodziną musiał pokonać niebywałe trudności, aby przechytrzyć i prześcignąć każdego rywala. Gdy jego zespół wyprowadził w pole podłego brazylijskiego mafiosa, nie miał pojęcia, że z boku przygląda się temu jego syn Dante. Teraz Dante staje się nowym przeciwnikiem, o wiele groźniejszym niż dotychczasowi. Jest żądny zemsty i zdeterminowany, by zniszczyć wszystko i każdego, kogo kocha Dom.

Opis filmu

Zobacz też: Marvel jest skończony. Czy to także koniec Hollywood jakie znamy?

Wszystko wskazuje na to, że grudzień w SkyShowtime będzie niezwykle emocjonujący oraz przede wszystkim barwny. Niemniej, jeśli posiadacie już subskrypcję tego serwisu, a teraz chcielibyście nieco rozszerzyć swoje możliwości na pewno zainteresuje was to, ile kosztuje Disney+. Z kolei, gdyby i to był zły strzał – wspomnę jeszcze o naszym tekście dotyczącym ceny HBO Max w 2023 roku.

Źródło: SkyShowtime

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.