Naturalne jest, że firmy na etapie projektowania nowych urządzeń tworzą wiele prototypów. W ten sposób sprawdza się każdy aspekt związany z użytkowaniem – od ergonomii, przez wydajność termiczną, kończąc na ogólnym odbiorze. Z czasem takie pojedyncze sztuki trafiają do sprzedaży, ale najczęściej dzieje się to po wprowadzeniu urządzenia na rynek. Tymczasem tym razem jest nieco inaczej – prototyp OnePlus 9 można znaleźć na aukcji na eBayu. Jak zapewne doskonale wiecie, matematyczna firma jeszcze oficjalnie nic nie powiedziała na temat 8. generacji swoich smartfonów. Prawdopodobnie jest nam on doskonale znany.

OnePlus 9 5G na sprzedaż – prototyp mógł już znaleźć nowego właściciela

Otóż mówimy o egzemplarzu, który był źródłem wiedzy dla poprzednich informacji. To on zdradził nam między innymi wygląd OnePlus 9 oraz obsługiwane formy ładowania. Dotychczasowy właściciel postanowił pozbyć się prototypu za okrągłą kwotę 3000 dolarów, co przekłada się na ponad 11000 złotych. Oczywiście w zestawie nie znajdziemy ładowarki. Niemniej okazuje się, że chętny najprawdopodobniej już się znalazł. Aukcja została zakończona, choć ze statusem o braku dostępności produktu. Prawdopodobnie nie poznamy dalszego losu tego egzemplarza.

Zobacz też: Roaming w Wielkiej Brytanii pozostaje bez zmian – Orange stawia ją na równi z UE.

Oczywiście dopuszczamy jeszcze możliwość wystawienia nieprawdziwej aukcji. W końcu zamieszczone zdjęcia krążą po Sieci od wielu tygodni, a opis nie zdradza nic wyjątkowego. Czy OnePlus kiedykolwiek odniesie się do tej sytuacji? Marne szanse. Firmy najczęściej starają się przemilczeć takie akcje. Mało tego, co bardziej dociekliwi nawet dopatrują się w tym ukrytej akcji marketingowej. Niemniej premiera serii OnePlus 9 prawdopodobnie odbędzie się w okolicach marca. Pamiętajmy, że do gry może wejść także OnePlus 9E, o którym ostatnio dowiedzieliśmy się co nieco.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.