Niedawno mogliśmy zobaczyć, jak wygląda OnePlus 9 na żywo. Smartfon wywołał mieszane uczucia, patrząc na Wasze komentarze. Niemniej wiele jeszcze może zmienić się do premiery. O ile design nie jest wyjątkowy, tak firma na pewno będzie chciała zaskoczyć możliwościami technicznymi. Nie powinno zabraknąć topowych podzespołów na pokładzie, co też odnosi się do technologii ładowania. Właśnie one zostały pośrednio ujawnione na kolejnych zdjęciach, które trafiły do Sieci. W takim razie zobaczmy, czym zaskoczy nas OnePlus 9 w tej materii.

Bezprzewodowe ładowanie i ładowanie zwrotne obecne w OnePlus 9

Jak spojrzycie na powyższe zdjęcia, to od razu dowiadujemy się, że OnePlus 9 zaoferuje bezprzewodowe ładowanie z opcją ładowania zwrotnego. Tym sposobem funkcja, która w tym roku była ekskluzywna dla modelu z dopiskiem Pro, zawita także do bazowego smartfona. Czy pojawi się także w trzeciej propozycji z rodziny, OnePlus 9E (lub Lite)? Na to pytanie na razie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć. Dlatego wróćmy do OnePlus 9, który według ujawnionych informacji, ma otrzymać akumulator o pojemności 4500 mAh. Przewodowe ładowanie sprowadza się do technologii Warp Charge 65 (65 W). Aktualnie ciężko ocenić, jaką mocą pochwali się bezprzewodowe rozwiązanie, nie mówiąc o zwrotnym. Niemniej możemy się spodziewać, że będzie to Warp Charge 30 Wireless, czyli 30 W, które pojawiło się w OnePlus 8 Pro.

Zobacz też: Cena Xiaomi Mi 11 w Sieci – jest drożej.

Premiera serii OnePlus 9 przewidywana jest na przełom lutego i marca, a więc wcześniej niż zazwyczaj. Do tego czasu niewątpliwie poznamy jeszcze wiele szczegółów dotyczących każdego reprezentanta rodziny. Niemniej już dzisiaj widać, że firma skupi się na dostarczeniu kompletnego produktu, aniżeli wprowadzaniu wielkich rewolucji. Czymś nowym zapewne będzie OnePlus 9E, o którym aktualnie wiemy najmniej.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.