Popyt na flagowe smartfony poniekąd zmalał w związku z wybuchem pandemii. Niemniej to nie oznacza, że Samsung porzuci swoje plany związane z serią Galaxy Note20. Smartfony zdobywają kolejne certyfikaty, ujawniają w plotkach nowe szczegóły. Tymczasem do Sieci trafia kolejna informacja. Jest nią potencjalna data premiery, a zarazem wzmianka, żeby spodziewać się czegoś więcej. Okazuje się, że dzisiaj trzeba kumulować nowości, co może mieć wzgląd nie tylko oszczędnościowy.

Data premiery Galaxy Note20 będzie również datą premiery wielu innych urządzeń Samsunga

Samsung Galaxy Note20+

Wiecie już, że wcześniejsze plotki zabijają ducha konferencji, na których poznajemy kluczowe smartfony. Czy tym razem zbliża się kolejna premiera, która wywoła jęk niezadowolenia? Wiele wskazuje na to, że tym razem może być inaczej. O ile główne danie, czyli seria Galaxy Note20 nie wszystkich może zadowolić, to Samsung szykuje inne nowości. Niemniej miała pojawić się data premiery i ta według różnych źródeł oznacza 5 sierpnia. Wielkiego zaskoczenia nie ma, gdyż ten termin idealnie wpisuje się w dotychczasowy kalendarz lidera mobilnego rynku. Nietypowe ma być portfolio, które być może poznamy razem z flagowym smartfonem ze stylusem. Otóż Samsung może przedstawić jednocześnie Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip 5G i serię nowych, topowych tabletów – Galaxy Tab S7 oraz Galaxy Tab S7+. Jakby tego było mało, to nie powinno także zabraknąć Galaxy Watch 3, o którym dzisiaj informował Was Bartosz.

Zobacz też: Cena Xbox One Cyberpunk 2077 ujawniona – sprzęt jest dostępny także w Polsce.

Premiera tych wszystkich urządzeń, jak już wspomniałem, prawdopodobnie odbędzie się 5 sierpnia. Organizowana przez Samsunga konferencja ponownie ma zgromadzić zainteresowanych w Nowym Jorku. Tak samo jak rok wcześniej w ramach przedstawienia Galaxy Note10 oraz dwa lata temu z Galaxy Note9. Oczywiście pozostało jeszcze sporo czasu, więc miejmy na względzie, że Koreańczycy mogą poszczególne urządzenia przedstawić dużo wcześniej.

Źródło: Gizchina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.