ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
cena Xbox One Cyberpunk 2077 Limited Edition

Cena Xbox One Cyberpunk 2077 jest przyzwoita, ale sprzętu zaraz zabraknie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Cena Xbox One Cyberpunk 2077 Limited Edition w Polsce jest całkiem przyzwoita, bo choć mówimy o wersji kolekcjonerskiej, to Microsoft nie przesadził. Wprawdzie jest drożej, niż np. w Wielkiej Brytanii, ale nie jest to specjalne zaskoczenie. Warto jednak pośpieszyć się z zakupem, bo może się okazać, że  konsola niedługo zniknie ze sklepów. W końcu mówimy tutaj o prawdziwej gratce dla kolekcjonerów.

Cena Xbox One Cyberpunk 2077 Limited Edition

W zależności od tego, jakiej wersji konsoli Microsoftu poszukujemy dla siebie, cena sprzętu jest różna. Można dostać urządzenie za około 1200-1300 złotych już z grami i padem. Patrząc więc na to, ile trzeba zapłacić za limitowaną wersję konsoli, gdzie także mamy już grę (Cyberpunk 2077 w wersji cyfrowej, którą pobierze się 17 września w dniu premiery), nie jest tak źle. Xbox One Cyberpunk 2077 Limited Edition kosztuje bowiem ustalona na 1499 złotych. Dodajmy do tego jeszcze to, że w zestawie znajduje się dedykowany kontroler, który także „swoje” kosztuje (około 250 złotych). Patrząc więc całościowo, cena kolekcjonerskiej wersji, jest naprawdę przyzwoita.

Xbox One Cyberpunk 2077 Limited Edition

Urządzenie było dostępne w sklepie Microsoftu, ale tak zdążyło się już wyprzedać. Świadczy to o tym, że konsola w wersji Cyberpunk 2077 jest bardzo pożądanym towarem, więc warto się śpieszyć z jego zakupem. Oprócz pada oraz gry, w zestawie znajduje się także dedykowana podstawka, która pozwala postawić konsolę pionowo. Dodatek dopasowany jest oczywiście stylistycznie do samej konsoli, więc nie będzie od niej odstawał. Sam Xbox One jest w wersji z dyskiem 1 TB, czyli nie powinno zabraknąć miejsca na kolejne gry.

Zobacz też: Wszystko, co musisz wiedzieć o Cyberpunk 2077 w jednym miejscu

Gdzie kupić Xbox One w wersji Cyberpunk 2077

Źródło: Microsoft

Sprawdź najnowsze wpisy