Pamiętacie, jak pisałem, żeby spodziewać się wysypu plotek dotyczących Galaxy S11? Pewnie tak, bo przypominałem Wam o tym wczoraj, gdy do Sieci przedostały się informacje o wersjach i rozmiarach flagowych smartfonów Samsunga nowej generacji. Skoro już wiemy, że nie będą to małe modele, to czas poznać kolory Galaxy S11. Przy okazji też dowiadujemy się, w jakich barwach będą dostępne Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite, które wciąż wzbudzają więcej emocji, gdyż dla wielu nadal są to… niemożliwie do prezentacji modele.

Który kolor Galaxy S11, S10 Lite i Note10 Lite jest dla Ciebie?

Ishan Agarwal już niejednokrotnie stanowił źródło dla sprawdzonych informacji w świecie mobilnych technologii. Tym sposobem możemy spodziewać się następujących kolorów w ramach serii Galaxy S11 oraz modeli Lite:

  • Galaxy S11e: niebieski, szary, różowy
  • Galaxy S11/S11+: niebieski, szary, czarny (przynajmniej te 3)
  • Galaxy S10 Lite: czarny, niebieski i biały
  • Galaxy Note10 Lite: czerwony, srebrny (rozlane paliwo) i czarny

Do tego autor powyższego tweeta dodaje, żeby spodziewać się nowej generacji słuchawek Samsung Galaxy Buds z lekką sugestią, że może pojawić się ANC, czyli aktywna redukcja hałasu z zewnątrz.

Zobacz też: Bill Gates zdradza, dlaczego Windows Phone przegrał z Androidem.

Mimo wszystko wróćmy jeszcze na chwilę do powyższych kolorów. W tym roku to Galaxy S10e został wyróżniony kanarkową barwą. Jego następca ma stawiać na róż. Zapewne też taka odsłona pojawi się przez krótki czas w ramach Galaxy Buds 2. Niemniej widać, że Samsung poniekąd chce odchodzić od tradycyjnej czerni i bieli właśnie poprzez najtańszy model. W przypadku droższych i większych propozycji Koreańczycy jeszcze nie rezygnują i słusznie.

Źródło: Twitter (Ishan Agarwal)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.