Galaxy S11 z nagrywaniem 8K

Samsung Galaxy S11 w szczegółach – 5 wersji, fani Galaxy S10e będą zawiedzeni

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Wiecie już doskonale, że Samsung domknął etap projektowania Galaxy S11, a to oznacza, że kolejne plotki możemy uważać za bliskie rzeczywistości. W końcu sami Koreańczycy ustalili, jak mniej, więcej mają prezentować się ich flagowe smartfony nowej generacji. Co nieco już wiemy na temat akumulatorów, aparatów, a nawet wyświetlacza Galaxy S11e, ale warto zacząć od bardziej ogólnych informacji. Tymi podzielił się Evan Blass, czyli poniekąd emerytowany już dostawca pewnych newsów ze świata mobilnego rynku. W ten sposób dowiedzieliśmy się, ile wersji i rozmiarów planuje Samsung wraz z ich głównymi różnicami.

Samsung Galaxy S11 w trzech rozmiarach i pięciu wersjach – pierwsze szczegóły od Evana Blassa

samsung galaxy s11 wymiary rozmiary wersje evan blass

Samsung Galaxy S11 ma być dostępny w trzech rozmiarach, czyli analogicznie do znanej nam rodziny Galaxy S10 powinniśmy spodziewać się Galaxy S11e, Galaxy S11 i Galaxy S11+. Topowy model bęzie dostępny wyłącznie w odsłonie z 5G, podczas gdy pozostałe będą rozróżniane jako z 4G oraz 5G. Mimo wszystko najwięcej emocji wzbudza ten najmniejszy model, który w tym roku stał się swego rodzaju ewenementem, gdyż Samsung jako jeden z niewielu pomyślał o tym, aby zaoferować flagowego smartfona w małym rozmiarze. Tymczasem przyszłoroczne propozycje mają zdecydowanie urosnąć. Jeśli wierzyć pierwszemu tweetowi, to Galaxy S11e będzie wielkości Galaxy S10+, choć jest jeszcze nadzieja, że będzie mu bliżej Galaxy S10. Na pewno zabraknie płaskiego wyświetlacza, który też przekonał wiele osób do Galaxy S10e.

Zobacz też: Huawei nie potrzebuje niczego od USA.

Zapewne Samsung będzie chciał jeszcze bardziej zmniejszyć ramki, ale nie da się ukryć, że seria Galaxy S nadal będzie rosnąć i to wyraźnie. Nie liczmy na to, że będą to składane wyświetlacze – Galaxy S11+ po prostu szykuje się na większego smartfona niż Galaxy Note10+. Do oficjalnej prezentacji jeszcze mamy kilka miesięcy, więc na pewno przed nami od groma plotek.

Źródło: GSM Arena, Twitter (Evan Blass)

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy