ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s11 wyglad koncept wizja

Wygląd i specyfikacja Samsunga Galaxy S11 domknięta – czas na przecieki

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Ten rok w świecie mobilnej technologii teoretycznie możemy już zamykać. To, co najlepsze i najdroższe zostało już zaprezentowane. Oczywiście niewykluczone, że do stycznia ujrzymy jeszcze kilka ciekawych smartfonów, ale nie spodziewamy się żadnych rewolucji, a głównie średniaków pokroju Redmi Note 8T. Dzisiaj producenci przede wszystkim planują swoje kolejne flagowce, a Samsung właśnie zamknął główne kwestie techniczne i wizualne związane z Galaxy S11.

Kształt Samsung Galaxy S11 został już nakreślony

Jak donosi Ice Universe, czyli osoba, która w tym roku w ogóle się nie myliła ze swoimi informacjami, Samsung Galaxy S11 to już zamknięty projekt w ramach etapu planowania. Teraz firma skupi się na realizacji tych założeń, czyli tworzenia pierwszych prototypów i nanoszenia drobnych zmian. Tym sposobem możemy się spodziewać, że plotki, które będziemy poznawać, mają szansę zostać zrealizowane, a nie tylko być związane z planami Samsunga, które nie dojdą do skutku. Oczywiście to nie wyklucza tego, że nadal musimy przesiewać nieoficjalne informacje i zaznaczać, które mają szansę się spełnić.

Zobacz też: Nie mówisz o UFO? Wypadasz z gry, czyli Snowden nie wszędzie ma poparcie.

W takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak… czekać na dalsze informacje od Ice Universe. W odpowiedziach na powyższy tweet jest to główna prośba zainteresowanych. Jak Wy sobie wyobrażacie następców serii Galaxy S10? Jeden potencjalny wygląd Galaxy S11, a raczej jego wizję już Wam przedstawialiśmy. Czy właśnie w tę stronę powinien pójść Samsung? W końcu pamiętajmy, że Galaxy S11 to ewolucja, a nie rewolucja, więc wielkich nowości teoretycznie nie powinniśmy oczekiwać.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy