samsung galaxy s10

Samsung Galaxy S10 Lite przypomina o sobie, zdradzając pojemność baterii

Newsy

Kilka tygodni temu do Sieci przedostało się od groma informacji o tym, jakoby Samsung planował wydanie kolejnych wersji swoich flagowych smartfonów w ramach tegorocznych serii. Tak też mogliśmy pisać o Galaxy Note10 Lite i Galaxy S10 Lite. Jednak nazwa obu urządzeń może być dla niektórych mylna, bo zazwyczaj Lite przypisuje się wyraźnie słabszym urządzeniom, a według obecnych plotek na wydajność tych smartfonów nie będziemy narzekać. W takim razie, gdzie szukano oszczędności? Może w pojemności baterii? Ta właśnie została ujawniona dla Galaxy S10 Lite – oczywiście pośrednio.

Samsung Galaxy S10 Lite certyfikowany w Brazylii – poznaliśmy pojemność baterii

Samsung Galaxy S10e

Pośrednio, gdyż wciąż nie można zakładać, że Samsung wyda Galaxy S10 Lite, a nie zupełnie inny model, na przykład Galaxy A91. Niemniej zakładając, że wszystkie plotki się sprawdzą, to Galaxy S10 Lite będzie mógł pochwalić się baterią o pojemności 4370 mAh. Tak podaje Anatel, brazylijski urząd do certyfikowania urządzeń mobilnych, ale jest to wartość tzw. minimalna. Typowa, nominalna, czyli ta, która zazwyczaj podawana jest na pudełkach, zapewne wyniesie 4500 mAh. Nie zabraknie też szybkie ładowania (45 W), co ponownie budzi wątpliwości, dlaczego będzie to Galaxy S10 Lite.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Yanosik pomógł Wam dostać się na groby naszych bliskich?

Pamiętajmy, że pozostałe podzespoły tego smartfona zapowiadają się naprawdę dobrze. Mamy otrzymać 6,7-calowy wyświetlacz Super AMOLED (FullHD+), który być może odzwierciedla pojęcie Lite, a w ramach aparatów ma pojawić się zestaw 48 MPx, 12 MPx i 5 MPx na plecach oraz 32 MPx na froncie. Te informacje na tym etapie niewiele nam mówią, gdyż już się niejednokrotnie przekonaliśmy, że jakość może być… różna. Co jeszcze wiemy na temat Galaxy S10 Lite? Poznaliśmy domniemane wersje kolorystyczne – biała, czarna i niebieska. To wszystko.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x