Galaxy Note10+

Rodzina Galaxy Note10 z aktualizacją do bety Androida 10 – już ostatecznie

Newsy

Niedawno informowałem, że wystartowały beta testy Androida 10 i One UI 2.0 dla rodziny Galaxy Note10. Niestety nie trwały długo, bo Samsung po raz kolejny zdecydował się je anulować. Z tego też powodu użytkownicy najnowszych Notatników zostali w kropce – bez bety Androida 10 i bez daty, w której mogą się spodziewać aktualizacji. Na szczęście wygląda na to, że Samsung wznowił już rozprowadzanie tytułowego uaktualnienia na dobre.

Rodzina Galaxy Note10 z aktualizacją do bety Androida 10 z One UI 2.0

Wcześniej nie wiedzieliśmy, dlaczego Samsung po raz trzeci wstrzymał rozprowadzenie tytułowego uaktualnienia. Co prawda wówczas trafiło one tylko do obywateli Niemiec, jednak teraz Samsung zdradził, że beta Androida 10 dla rodziny Galaxy Note10 została udostępniona przez przypadek. Można więc powiedzieć, że Samsung dotrzymał danego słowa, bo udostępnił opisywaną aktualizację pierwszego dnia tygodnia, czyli dziś.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Rodzina Galaxy S10 dostaje nowe funkcje – spodziewaj się aktualizacji

Na chwilę obecną wiemy jedynie, że beta testy zostały wznowione w Niemczech, co z kolei mówi nam, że te zostaną rozszerzone na inne kraje najprawdopodobniej w ciągu kilku najbliższych dni. Aby sprawdzić, czy uaktualnienie jest już gotowe do pobrania, odwiedzaj regularnie aplikację Samsung Members, która jest niezbędna do pobrania bety. Jeśli nie wiesz, jak ją zainstalować, to koniecznie odwiedź mój poradnik przygotowany specjalnie dla serii Galaxy S10, który jest odpowiedni także dla rodziny Galaxy Note10. Zamierzacie instalować betę, czy czekacie na oficjalne wydanie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x