ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Note10 Plus

Wystartowały beta testy Androida 10 i One UI 2.0 dla rodziny Galaxy Note10

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Wczoraj pisałem, że beta Androida 10 i One UI 2.0 dla rodziny Galaxy S10 jest już dostępna w Polsce. Dziś za to dowiedzieliśmy się, że wystartowały beta testy najnowszej wersji Zielonego Robocika i nakładki Samsunga także w przypadku serii Galaxy Note10.

Seria Galaxy Note10 z dostępem do bety Androida 10 z One UI 2.0

Galaxy Note10 beta android 10 one ui 2

Po kilku zapowiedziach, użytkownicy smartfonów z serii Galaxy Note10, w której skład wchodzi Galaxy Note10 i Galaxy Note10+, w końcu otrzymali dostęp do bety Androida 10 z One UI 2.0. Na chwilę obecną udział w programie beta testów mogą wziąć tylko obywatele m.in. Niemiec, jednak w ciągu najbliższych kilku dni uaktualnienie z pewnością trafi także do Polski.

Zobacz także: W App Store odkryto złośliwe aplikacje. Natychmiast je usuń, jeśli je instalowałeś!

Aktualizacja została oznaczona numerem N975FXXU1ZSJF i waży dokładnie 1756,07 MB, czyli nieco mniej niż w przypadku uaktualnienia przeznaczonego dla serii Galaxy S10. Prócz wielu nowych funkcji, znajdziemy tu także listopadowe poprawki zabezpieczeń. Na chwilę obecną wszystkim zainteresowanym pozostaje regularne sprawdzanie aplikacji Samsung Members, w której to pojawi się informacja, gdy aktualizacja będzie już dostępna w Polsce. Jej instalacja jest banalnie prosta – wszystko dokładnie wytłumaczyłem w swoim tekście o becie Androida 10 z One UI 2.0 dla rodziny Galaxy S10. Będziecie instalować, czy może czekacie na stabline wydanie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy