Rodzina Galaxy S10 zadebiutowała kilka miesięcy temu. Smartfony zostały bardzo ciepło przyjęte, a ja sam skusiłem się na zakup Galaxy S10e, zastępując moją wysłużoną S-ósemkę. Od jakiegoś czasu Samsung pozytywnie zaskakuje, bo wręcz regularnie wprowadza do swoich smartfonów nowe funkcje (często z nowszych modeli) za pośrednictwem aktualizacji, dzięki czemu uaktualnienia przestały być tylko zbiorem poprawek. Dziś mamy do czynienia z kolejną aktualizacją wprowadzającą ciekawe nowości – tym razem dla rodziny Galaxy S10.

Rodzina Galaxy S10 z nowymi funkcjami

Właściciele smartfonów z rodziny Galaxy S10, w której skład wchodzi Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+, z pewnością się ucieszą, bo Samsung zdecydował się wypuścić aktualizację, która dodaje trochę nowych funkcji. Jakich? Ano możliwość nagrywania filmów w zwolnionym tempie poprzez przednią kamerkę oraz Auto Hotspot, czyli rozwiązanie pozwalające na szybkie udostępnianie Internetu urządzeniom w pobliżu, które są zalogowane na to samo konto Samsung.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Facebook pomoże ci zadbać o zdrowie dzięki nowemu narzędziu. Świetny pomysł giganta

Co więcej, w liście zmian i nowości w aktualizacji wspomniano także o poprawieniu skuteczności czytnika linii papilarnych. Opisywane uaktualnienie waży dokładnie 284,22 MB i jest udostępniane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Na chwilę obecną zaobserwowano je jedynie w Niemczech i Szwajcarii, jednak w ciągu kilku dni z pewnością dotrze także do Polski.

Źródło: SamMobile

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.