google pixel 4 aparat szczegoly teleobiektyw

Pixel 4 wdzięczy się na filmach — w rzeczywistości wygląda lepiej?

Newsy

Wszelkie produkty Google zaprezentowane w ciągu ostatniego roku, a może jeszcze trochę dłużej, poznaliśmy niemalże w pełni w plotkach na długo przed oficjalnym przedstawieniem. Sytuacja z Pixelem 4 wygląda identycznie, choć w tym wypadku dodatkowo Amerykanie ułatwiają zadanie. Już nie udają, że dane urządzenie nie istnieje, a sami potwierdzają to, o czym w Sieci się dywaguje. Tak było z kontrowersyjnym tyłem Pixela 4 i zastosowaniem projektu Soli. Jednak nie wszystkim podoba się design nowego smartfona Google, choć w komentarzach pod ujawnionymi dzisiaj filmami sytuacja nieco się odmienia.

Google Pixel 4 nagrany na filmach — czy teraz wygląd można oceniać?

Tym razem do Sieci przedostały się nie do końca oficjalnie i pewnie zgodnie z prawem nagrane filmy z Pixelem 4. Duża górna ramka już nie wyróżnia się tak bardzo, choć dla niektórych sama grubość smartfona może być odrzucająca. Ja szczególną uwagę zwróciłem na wystający obszar z aparatami — ten nie wystaje aż nadto ponad obudowę, więc ostatecznie aż tak bardzo nie powinien przeszkadzać. Potwierdza to drugi film, który w pełni zdradza wygląd Pixela 4, ale tym razem w białej odsłonie:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

To, co można powiedzieć o tym smartfonie, to fakt, że wygląda naprawdę solidnie. Jedno jest pewne — w rzeczywistości urządzenie wygląda zdecydowanie lepiej niż na renderach CAD.

Zobacz też: Wygląd Huawei Mate 30 Pro już nas nie zaskoczy.

Mimo wszystko będzie brakować mi tego charakterystycznego oddzielenia matowej i połyskliwej powierzchni. Początkowo wyznaczane przez okno w górnej części tyłu aluminiowem obudowy, a z czasem poprzez odpowiednie malowanie szkła, aby indukcyjne ładowanie mogło się pojawić. Z racji, że to iPhone Pro prawdopodobnie jako pierwszy zostanie oficjalnie przedstawiony, to zapewne Google nie uniknie komentarzy, że skopiowało Apple, ale o tym już rozmawialiśmy.

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x