Wszelkie produkty Google zaprezentowane w ciągu ostatniego roku, a może jeszcze trochę dłużej, poznaliśmy niemalże w pełni w plotkach na długo przed oficjalnym przedstawieniem. Sytuacja z Pixelem 4 wygląda identycznie, choć w tym wypadku dodatkowo Amerykanie ułatwiają zadanie. Już nie udają, że dane urządzenie nie istnieje, a sami potwierdzają to, o czym w Sieci się dywaguje. Tak było z kontrowersyjnym tyłem Pixela 4 i zastosowaniem projektu Soli. Jednak nie wszystkim podoba się design nowego smartfona Google, choć w komentarzach pod ujawnionymi dzisiaj filmami sytuacja nieco się odmienia.

Google Pixel 4 nagrany na filmach — czy teraz wygląd można oceniać?

Tym razem do Sieci przedostały się nie do końca oficjalnie i pewnie zgodnie z prawem nagrane filmy z Pixelem 4. Duża górna ramka już nie wyróżnia się tak bardzo, choć dla niektórych sama grubość smartfona może być odrzucająca. Ja szczególną uwagę zwróciłem na wystający obszar z aparatami — ten nie wystaje aż nadto ponad obudowę, więc ostatecznie aż tak bardzo nie powinien przeszkadzać. Potwierdza to drugi film, który w pełni zdradza wygląd Pixela 4, ale tym razem w białej odsłonie:

To, co można powiedzieć o tym smartfonie, to fakt, że wygląda naprawdę solidnie. Jedno jest pewne — w rzeczywistości urządzenie wygląda zdecydowanie lepiej niż na renderach CAD.

Zobacz też: Wygląd Huawei Mate 30 Pro już nas nie zaskoczy.

Mimo wszystko będzie brakować mi tego charakterystycznego oddzielenia matowej i połyskliwej powierzchni. Początkowo wyznaczane przez okno w górnej części tyłu aluminiowem obudowy, a z czasem poprzez odpowiednie malowanie szkła, aby indukcyjne ładowanie mogło się pojawić. Z racji, że to iPhone Pro prawdopodobnie jako pierwszy zostanie oficjalnie przedstawiony, to zapewne Google nie uniknie komentarzy, że skopiowało Apple, ale o tym już rozmawialiśmy.

Źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.